2737
2734
عنوان

ازش بیزاااارم خداا😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 67 پست
حق داری عزیزم دیگه چیزی نگو بهش درضمن دنبال ی منبع درآمد حتا توی خونه برا خودت باش

اینقد عوضیه ک فک میکنی میذاره؟صدتا کار پیدا کردم نمیخاد مستقل شم میخاد محتاجش باشمو عذابم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه بیشتر زندگیا عاشقانه نیست. احترام وجودنداره.

همه تو فکر طلاقن. ای خدااااا

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2731
ببین نگاه میکنم فامیل حسرت میخورم نگاه میکنم دوستام حسرت میخورم خسته شدم این پول کمدو هم مامانم داده ...

میدونم کمدواجبه بخرافرین اماقسطشوبراهمون قرعه کشی بگیربراخودت پس انداز کن امان ازین مردا اینجوری میکنن حتی بخرن هم اینقددل خون شده آدم ذوقش کورشده به چشم نمیاد بعدشم میگن ناشکری نمیگن چ دهنی ازت سرویس کردن تااینوخریدم دورازجون شما

حق داری میفهممت میتونی بری سرکار؟

نمیزاره... بخدا دیروز با دوستم رفتم بیرون کیف من ۱۰ تومن داشت ۵تومنشم دادم به یه پیرمرد نیازمند دوستم شوهرش زنگ زد گفت شماره کارت بده برات پول بریزم ۳۰۰ ریخت دوستم میگفت ماهی ۳۰۰ میگیرم تمام خرجا هم ب عهده ی شوهرشه منه بدبخت بهش میگم ازین ب بعد بهم ماهیانه بده میگه باشه ماهی۵۰ میدمت!!!

اینقد عوضیه ک فک میکنی میذاره؟صدتا کار پیدا کردم نمیخاد مستقل شم میخاد محتاجش باشمو عذابم بده

میدونم عزیزم اما فک نکنم با کارتو خونه مشکلی داشته باشه؟

چشمان تو آفریقاست.. 
نمیزاره... بخدا دیروز با دوستم رفتم بیرون کیف من ۱۰ تومن داشت ۵تومنشم دادم به یه پیرمرد نیازمند دوست ...

الهی بگردم منم شوهرای دوستام کل خرجشونو میده اما من خودم میرم سرکار اونم نمیذاشت اما خیلی مقاومت کردم از این کار در منزلا پیدا کن بهشم نگو

2738
چی گفت؟؟وضع مالیش خوب نیس حتما

ادم اشغال پول برای خونه زندگیش خرج نمیکنه یه میوه نمیخره بذاره خونه خداروشکر همه رو ببره بده دوا درمون هرروز یه جاش درد میکنه میدونم چوب درداییه ک ب من داده دیشب از حرص تا صبح پاهام درد میکرد

الهی بگردم منم شوهرای دوستام کل خرجشونو میده اما من خودم میرم سرکار اونم نمیذاشت اما خیلی مقاومت کرد ...

بخدا دارم دق میکنم مامانم هربار میرم خونمون میگه تف تو روت بااین شوهر کردنت فامیلا ب دیده تحقیر نگاه میکنن همه میگن ازبین اون همه خواستگار خاک تو سرت مگه من میدونستم چ ادمیه؟من ب اندازه کافی دارم زجر میکشم از همه طرف دارن روانیم میکنن

میدونم عزیزم اما فک نکنم با کارتو خونه مشکلی داشته باشه؟

بخدا دارم با گریه مینویسم اصلا نمیزاره ...بخدا قسم دوساله ازدواج کردم دوساله یه خواب باارامش نداشتم تو خواب یا دارم گریه میکنم یا میترسم خدایا کجایی

توکلت به خدا باشه خودش جوابشو میده 

گاهی حس میکنم زورش میگیره ک من سالمم اون مریض  انگار میخاد مریضم کنه... بااینکه شدم بااینکه مریضم کردن دستو پاهام همیشه درد میکنن همیشه سردرد دارم 

اصلا عین خیالش نمیاد اصلااا خوشحاله انگار

خب روشتتو عوض کن بااین روش گویا حواب نمیگیرید😕😔

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2706