2733
2734

من چهارساله ازدواج کردم یه دختردوساله دارم نمیدونم باسردی شوهرم چکارکنم مثلا اگه من حرفی نزنم اونم هیچ حرفی نمیزنه همش کم حوصله وکم حرف بخدا بهشم محبت میکنم وقتی میادخونه به استقبالش میرم باخوش رویی ولی اون زیر لب سلام میکنه وخیلی کارای دیگه انجام دادم اما جواب نداد واقعا دیگه خسته شدم من خودآدم شوخ وخوشحالی بودم ولی الان انگارافسردگی گرفتم

بعضیا کلا آرومن .شوهر منم کم حرفه .بهتر شده البته .صبوری میخواد .به حرف میگیرمش .

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعضیا کلا آرومن .شوهر منم کم حرفه .بهتر شده البته .صبوری میخواد .به حرف میگیرمش .

کاشکی فقط همین بوداون حتی بهم پول نمیده برای خودم میگه هرچی میخوای خودم میخرم برات خوب من میخوام باسلیقه خودم باش الان مدتیه وضع مالیمون خوبنیست ولی شوهرم بازبه خودش میرس وخرج میکنه حتی دیروزمن پول میخواستم گفت ندارم منم گفتم چطوربرای خودت داری ولی برای من نداری وهرچی بودگفتم وبعدن پول بهم داد امابه اندازه همون پول وقتی اومدخونه بخودش رسیده بود ومیگه من دوست ندارم حتی یک سوزنم بدون اجازه من بخری مادرم برام لباس خرید دعوام کردگفت چرانگفتی مادرم برام لباس میخره اجازه هست

کاشکی فقط همین بوداون حتی بهم پول نمیده برای خودم میگه هرچی میخوای خودم میخرم برات خوب من میخوام باس ...

منم اصرار داره که با خودش برم خرید .پس با خودش میرم و جیباشو میتکونم .غصه نخور

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
آخ دقیقا شوهر منم همینه منکه دیگه ول کردم بجز سلام و احوالپرسی و خدافظی حرف دیگ نمیزنم اونم همینطور ...

من دیگه حوصله سلامواحوال پرسیم ندارم فقط بخاطردخترم دارم باهاش زندگی میکنم

2738
منم اصرار داره که با خودش برم خرید .پس با خودش میرم و جیباشو میتکونم .غصه نخور

من وقتی باخودشم میرم نمیزاره بعضی چیزای که دوست دارم بخرم مامذهبی هستیم ومیگه این در شأن تونیست اماخودش تیپ امروزی میپوشه میگه میدونم گناه اماچکارکنم فامیل میگن اوناصلابه مذهبی نمیخوره وخوشتیپ اماتوشدی پیرزن

من وقتی باخودشم میرم نمیزاره بعضی چیزای که دوست دارم بخرم مامذهبی هستیم ومیگه این در شأن تونیست اماخ ...

پس باید بشینی باهاش جدی صحبت کنی 

پس باید بشینی باهاش جدی صحبت کنی 

انقدرحرف زدم فایده نداره هی کارخودش میکنه ماهروقت میشنیم حرف بزنیم به قهرودعواکشیده میشه من مشکل کلسیم دارم ونمیتونم بعضی وقت هاازجام بلند شم اما شوهرچون وسواس  میگه بایدهمیشه خونه مرتب باشه من به قدری وضعم خرابه وقتی راه میرم بدنم میلرزه امابهش توجه نمیکنم توییکی ازدعواها خانوادم فهمیدن چون من گفتم میرم خونه پدرم اونم زنگ زدبه پدرم بعدم مامانم گفتم مجبورنیستی اگه نمیتونی باهاش بسازی ازش جداشو نمیدونم چکارکنم