2737
2734
عنوان

هیچوقت لباسای بچم تمیز نیست

140 بازدید | 9 پست

هرچی براش میخرم همون لحظه یه لک میندازه روش که با صابونو هیچیم نره ۲ سالشه چیکار کنم به لباس خیلی ناز همین هفته براش خریدم یه لکه انداخت که هیجوری نرفت لباسش ابی اسمونی بود مجبور شدم با وایتکس بشوزم سفیدو زشت شد

لباسا رو بندار جلو آفتاب 

منم دیروز سرهمی خوشگل گرفتم براش امرور گفتم بپوشم‌تنش بریم بیرون دیدم لک انواخته روش عصابم خورد شد 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

دقیقا پسر منم یه لباس آبی آسمونی براش گرفتم لک شد الانم تنشه میخوام با اسید بشورم ببینم چی میشه آخه لکه ها رو میبره

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا جنس لباسش خوب نیست منم چند وقت پیش ۲دست گرفتم یک دستش لک شد 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2731
دقیقا پسر منم یه لباس آبی آسمونی براش گرفتم لک شد الانم تنشه میخوام با اسید بشورم ببینم چی میشه آخه ...

اسید ک تیکه تیکش میکنه

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
لباسا رو بندار جلو آفتاب  منم دیروز سرهمی خوشگل گرفتم براش امرور گفتم بپوشم‌تنش بریم بیرون دید ...

نه عزیزم جلو آفتاب رنگش می‌ره بذار یکی دوساعت تو آبو تاید بمونه اگرم میخواستی وایتکس بزنی باید اول باابو تاید قاطی میکردی که زیاد رو رنگش اثرنذاره

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
2738
اسید ک تیکه تیکش میکنه

نه نمیکنه تو مخلوط آب و اسید میذارم یکم لباسو میسابم زود در میارمش

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه