2726

دیشب سر مادرش دعوامون شد.من ک ن.من حرفی زده بودم ک ب اقا برخورده حرف بدیم نزدم.حالا الان رفتم سربزنم مامانش گف ناهاربیااینجا.مشکل اینجاس برادرشوهرم از دیشب تب و لرز گرفته.گفتمم نمیام ولنکرد گف ن دخترم اینام دارن میان توام بیا.دخترشم ازتهران اومدن رفتن خونه پدرشوهرش.منم هیچ دلم نمیخوادبرم باردارم اگ از برادرشوهرم بگیرم بیچاره میشم.ولکن هم نیس😢😢😢😢

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 

نرو بگو بخاطر بچه میترسم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اه یاد مادرشوهر بی ملاحظه خودم افتادم. اصلا نرو .این تدارک دیده حالا میخواد تو رم دعوت کنه هدر نره زحمتاش. اصلا نرو خودتو بزن ب مریضی و دل درد .

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
اه یاد مادرشوهر بی ملاحظه خودم افتادم. اصلا نرو .این تدارک دیده حالا میخواد تو رم دعوت کنه هدر نره ز ...

دقیقا همینجوریه.داشت ناهارمیزاشت من رفتم ب منم گف بیا.کاش نمیرفتم کلا

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
اگه از کرونا می ترسی خب نرو. ولی دعوت کردنش خب کلا خوبه.

گلم من ۳ماه ویارداشتم نمیتونسم غذادرست کنم.اونموقع کجابود پس

برو ولی ازش فاصله بگیر ب برادر شوهرت هم بگو ماسک بزنه 

رفتم ولی نزدیک ساعت ۱بود من گشنم شده بود مهموناش هنوز نیومده بودن ناهارشم اماده نبود گفم من ضعف دارم میکنم شمام ساعت۳ ب زور ناهاربخورین من دارم میرم ناهاربخورم.اونم ناراحت نشد درک کرد اومدم خونمون

نزدیکه برادر‌شوهرت نمیخوای که بشی اون تو یه اتاق دیگه باشه تو هم ماسک بزن

اتفاقا اومد نشست پذیرایی بدون ماسک.ولی من ماسکمو کشیدم بالا.

وا خب بگو چرا نمخپای بری دیگه بگو نگران بیماری ام

رفتم نموندم نهار زود برگشتم با ماسک رفتم