2726

بچه ها دیشب زنگ زدم برادر شوهرم هی تفره میرفت و اخر سر بهونه کرد گفت چون پیش دوستمم نمیتونم بیام صبر کن تا صبح بیام دنبالت دیگه فهمیدم دروغ میگه گفتم باشه خودم پیاده میرم که ناچار شد بیاد دنبالم...

رفتم خونه ی مادرشوهرم همه آشفته بودن و قشنگ تابلو بود یه اتفاقی افتاده منم پس افتادم از حال رفتم با کلی گریه و التماس و تمنا بلاخره گفتن جریان چی بوده..

شب که میخواسته برگرده تو‌جاده انگار گازوئیل یه تانک خالی شده بوده شوهر بیچارمم متوجه نشده ماشینش چپ کرده😭😭😭

به گفته ی خودش که هیچی نشده و فقد چندتا زخم جزئیه ولی مگه واسه چندتا زخم ساده نگهش میدارن بیمارستان؟

میخوام برم ببینمش نمیزاره😭😭😭😭

میگه کرونا هست و‌خودت مریضی از دیشب کلی به جون خودش قسمم داده که پانشم برم بیمارستان ولی دلم طاقت نمیاره میخوام برم ببینمش😭😭😭😭😭😭از طرفی هم میدونم قسم جون یکیو الکی بخورم یه اتفاق بدی براش میوفته

چکار کنم حالا😭😭😭

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

نمیتونید واتس اپ صحبت کنید

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجوری میتونی ببینیش خیالت راحت شه

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
2728

خوب خودش گفته نرو نرو دیگه.

ولی هرکی اونجاست باهاش تماس تصویری بگیری با شوهرت حرف بزن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

واییییی بمیرم برات.  چن هفته پیس نامزد منم چاقو خورده بود نمیذاشتن ببینمش😭😭😭

داشتم میمردم.   خیلی اندام داخلیش آسیب دیده بود میترسن من حالم بدشن و اینا.  

شب از پنجره یواشکی رفتم ولی تو اینکارو نکن😭😭😭😭

نمیتونید واتس اپ صحبت کنید

صحبت کردیم سر و صورتش کلا زخمی بود😭😭

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
واییییی بمیرم برات.  چن هفته پیس نامزد منم چاقو خورده بود نمیذاشتن ببینمش😭😭😭 داشتم میمردم. ...

نمیتونم دلم طاقت نمیاره همش دارم گریه میکنم😭😭😭😭

نمیتونم دلم طاقت نمیاره همش دارم گریه میکنم😭😭😭😭

ترو خدا جون من ناراحت نباش حستو دقیقاااااا درک میکنم😭😭😭😭

من دلم میخواست بمیرم ولی نمیتونستم انگار قفسه سینم سنگین شده بود داغون بودم

چن سالته عزیزم؟ من۱۹

ترو خدا جون من ناراحت نباش حستو دقیقاااااا درک میکنم😭😭😭😭 من دلم میخواست بمیرم ولی نمیتونستم انگ ...

الان به هزار ایه و سوره قسمشون دادم راضیش کردم رضایت بده برم ببینمش منتظرم عصر بشه برم

من۱۸

😭😭😭 ناراحت نباش.  میخوای بیا درد و دل کنیم عزیزم.  

رفتم دیدمش انقد زخم و زیلی بود که پس افتادم😭😭😭😭😭الهی بمیرم براش تاحالا اینجوری ندیده بودمش حتی کوچیک‌ترین زخمی رو تنش ایجاد میشد خودمو به آب و اتیش میزدم خوب شه الان چکار کنم که اینهمه داره درد میکشه و هیچ غلطی نمیتونم بکنم😭😭😭😭😭😭

2706