2726
عنوان

کتک خوردن- پزشکی قانونی

194 بازدید | 9 پست

تجربه خودمو از کتک خوردنم مینویسم شاید کسی هست که این شرایط رو داره و نمیدونه باید چیکار کنه

اول از همه اینکه اگر کتک میخورید حتما یه جوری به پلیس 110 زنگ بزنید تا بیاد صورت جلسه کنه 

دوم اینکه برید از طریق دفتر خدمات قضایی شکایتتون رو ثبت کنید و بعد اینکه ثبت شد یه برگه میاد رو سامانه ثناتون اسمش هست دستور قضایی

اون رو ببرید کلانتری تا بهتون نامه پزشک قانونی بده

پزشک قانونی بگید چه اتفاقی افتاده معاینه میشید و بعد جوابشو میدن کلانتری

همون کلانتری هم یه سری سوال ازتون میکنن و مینویسن

نترسید من سالها کتک خوردم و جرات اینکه برم و شکایت کنم نداشتم اما بالاخره اینکارو کردم اگر کتک میخورید سکوت نکنید نزارید هر بلایی سرتون بیاد

از کی کتک میخوردی؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهرم

بعد ک شکایت کردی چیشد؟

الان دیگ کتکت نمیزنه؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
بعد ک شکایت کردی چیشد؟ الان دیگ کتکت نمیزنه؟

تازه شکایت کردم و دیگه تو اون خونه نرفتم

اما مطمئنم اگر برم بازم میزنه 

این آدم روانیه بلایی سر من آورده که روحمو از بین برده

تازه شکایت کردم و دیگه تو اون خونه نرفتم اما مطمئنم اگر برم بازم میزنه  این آدم روانیه بلایی ...

بچه داری؟چندسال ازدواج کردی