2737
2734
عنوان

لباس های اضافه تون (خودتون بچه ها ) فرقی نمی کنه چکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2627 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 😍😍 سلام 🌸🌸

اونایی که میخوان مادرنمونه بشن بهترین برنامه واستون پیشنهاد میکنم که متناسب سن وسال بچه _البوم رشد _نمودار رشد_ پیام مشاور_تبادل نظر بامادران هم سن وسال کودکتون _من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو بشید میتونید از لینک زیر دانلود کنید👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://gahvare.net/i/5ed172c88b159

2728
منظور من لباسی که خیلی پول دادین و یکی دوبار پوشیده شده و کوچک شده 

خوب وقتی. نشه استفاده کرد چیکارش کنم دیگه ؟؟؟ وقتی گذاشتم سر کوچه اون خانم برداشت خوب یعنی استفاده میکنه دیگه

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
حاضرید لباس دیگران رو بگیری ؟

عزیزم من تو یه شهرستانای اصفهانم کی اخه برام میاره

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …
2738
شما کار بر خوبی هستین چرا کاربر راضیه رو اذیت میکنی؟؟

عزیز جان این همون سامانتا ژل لبی هست که چندماه همه رو مچل خودش کرده بود ده تا کاربری تا حالا ترکونده بازم میاد

میخوام که زیاد خودتون رو درگیر تاپیکهاش نکنید این کلا مشکل داره 

یه بارم مثلا شوهرش بود و کلی به کاربرها و نی نی سایت فحش داد

فحش زشتا!!!

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

مرتب و تمیز تو پلاستیک میذارم کنار سطل اشغال. برمیدارن.

اگ خیلی نو باشه اصن نپوشیده باشم ب خواهری دختر خاله ای... هدیه میدم. لباس های بچه هم شوهرم نمیذاره بندازم میگه یادگاری میمونه😕😕😕..  این همه یادگاری عاخه؟؟!!

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
عزیز جان این همون سامانتا ژل لبی هست که چندماه همه رو مچل خودش کرده بود ده تا کاربری تا حالا ترکونده ...

از کجا فهمیدین اونه؟

کاربری سوممه 🤦🏻‍♀️کابل ، آرزوهای زیبا منم خود خودم🙃🌹😘
عزیز جان این همون سامانتا ژل لبی هست که چندماه همه رو مچل خودش کرده بود ده تا کاربری تا حالا ترکونده ...

سامانتا برگشته؟ 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706