2726

سلام خانما دخترم چند روز تب داشت دکترش انتی بیوتیک داد و بروفن و نیستاتین الان دوروزه لثه هاش قرمز شدع و متورمه زبون و لبشم تبخال زده تجربه ای ندارین چی بهش بدم امروز دکترش نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام 😍😍 سلام 🌸🌸

اونایی که میخوان مادرنمونه بشن بهترین برنامه واستون پیشنهاد میکنم که متناسب سن وسال بچه _البوم رشد _نمودار رشد_ پیام مشاور_تبادل نظر بامادران هم سن وسال کودکتون _من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو بشید میتونید از لینک زیر دانلود کنید👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://gahvare.net/i/5ed172c88b159

پماد ازیترومایسین رو با جوش شیرین قاطی کن بزن رو تبخال خوب میشه

یا اگه نداری جوش شیرین با وازلین بزن

البته نمیدونم برا بچه دو سال و نیمه خوب باشه یانه من خودم استفاده کردم برا خودم موثر بود برا تبخال لبم

عزیزم تبخال ویروسه . که میزنه بیرون. شما کاری نمیتونی بکنی چون بچه هم هست نمیشه هر چیزی رو بگیم انجام بدی. چون هم تب داره 

احتمالا عفونت تو بدنشه که اینجوری زده بیزون. همون داروهاشو بهش بده بخوره در کنارش سردیجات بهش بده بخوره 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

سلام عزیزم.درمانش همون داروهایی هست که دکتر داده.بچه های منم پارسال تبخال زدن خیلی سخت و بد بود جونم داشت در میرفت.دختر ۷ سالش بو پسرم دو سالش.چند بار دکتر بردم گفت ویروسه دورش تا نگزره خوب نمیشه یسره تب داشتن دهنشون پر بود مخصوصا دخترم که جای خالی نداشت بمیرم الهی الان مینویسم عصبی میشم.گفت تبخال بار اول که تو بچه ها میزنه بیرون میریزه.فقط اذیتش نکن چون خیلی میسوزه وقتی چیزی میخورن.فقط مایعات مقوی بده.من عصاره گوش یکسره میگرفتم با نی میدادم میخوردن.بچههای من شکلات پشمکیم چون نرمه آروم آروم میخوردن با چایی یکم گرم و نی.کم کم که گذشت کم تر شد و رفت تو.یک قطره بنفشم داد که خوب بود شستشو میداد.