2737
2734
عنوان

چرا من اینقدرررر ضعیفمممممم

279 بازدید | 35 پست

اصلا نمیتونم حرفمو بزنم یا نمیزنم یا زود بغض میکنم 

یکی. یچیز بگ. زود گریم میگیره

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

مشکلات روانشناسیه

منم عین تو ام

رفتم روانشناس گفت که کلی خشم فروخرده و اینا دارم 

شما هم باید بری روانشناس

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکلات روانشناسیه منم عین تو ام رفتم روانشناس گفت که کلی خشم فروخرده و اینا دارم  شما هم بای ...

نمیخام. کسی مشکلم و بدون

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738
دختر من هم همینطور هست تا یه چیزی بهش میگم سریع گریه میکنه

چند سالش

ببین همینجورکه گریه میکنی حرفتوبزن نزارتودلت بمونه کم کم راه میفتی😂😂😂خودم همینکاروکردم

خب مشکل اینک ک نمیزارم اشکم در بیاد همش میریزم تو خودم خفم میکن لال میشم

۱۳ سالشه

منم 14 سالم 

ولی من گریمو و میخورم 

2706