2703
2553
عنوان

اسکرین شات

535 بازدید | 25 پست

بچه ها در مورد نامزدم تاپیک های قبلی گفتم و بعضی هاتون منو میشناسید که بهم میگفت برو و من التماس میکردم که نرم ولی گفتید طلاق بگیرم بهتره و ایشون خودش رو بهترین میدونه و منو بدترین و اینکه من گفتم بهش که میخام جدا شم .حالا نگا پیاماش کنین به نظرتون منظورش چیه 

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤

خانوما میشه برا تایپک اخرم گزارش بزنید؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خود درگیری داره هم میگه دوستت دارم نرو هم میگه ظرفیت محبت نداشتی کلا رد داده 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

از پیام اولیش معلومه دیگه پایین نوشته اس ام اس های تیکه دار میخواسته تیکه بگه مثلا 😐توهم تو جوابش بگو با اجازه کپی بزارم پست اینستا😂

پتورو بکش روسرت و بخواب ارزش نداره🙃
2714
خانوما میشه برا تایپک اخرم گزارش بزنید؟

زدم 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
حودشیفته ها  قتی می بینن داری ترکشون میکنی بهت عذاب وجدان میدن ...

یه بار میگه برو یه بار میگه خیال کردی میزارم بری 

اصلن درک نمیکنم 

خیلی اذیتم کرده توی این ۶ سال فقد تنها خوبیش اینه که خسیس نبود وگرنه خیلی گه بود

خود درگیری داره هم میگه دوستت دارم نرو هم میگه ظرفیت محبت نداشتی کلا رد داده 

ایقدر خسته ام کرده .میبینی پیاماشو .خودشم همینجوره یه روز وحشیه یه روز هم گهه

2706