1920
1924
عنوان

اسکرین شات

471 بازدید | 25 پست

بچه ها در مورد نامزدم تاپیک های قبلی گفتم و بعضی هاتون منو میشناسید که بهم میگفت برو و من التماس میکردم که نرم ولی گفتید طلاق بگیرم بهتره و ایشون خودش رو بهترین میدونه و منو بدترین و اینکه من گفتم بهش که میخام جدا شم .حالا نگا پیاماش کنین به نظرتون منظورش چیه 

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....

خانوما میشه برا تایپک اخرم گزارش بزنید؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922

خود درگیری داره هم میگه دوستت دارم نرو هم میگه ظرفیت محبت نداشتی کلا رد داده 

مولانا و مقتدانا امیرالمؤمنین صلوات الله علیه و آله فرمودند: سكوت در برابر احمق، بهتر از جواب دادن به اوست .الحمدالله الذی جعل من المتمسکین به ولایت مولانا امیرالمؤمنین صلوات الله علیه و آله و مولاتی فاطمه الزهرا و اولاده المعصومین حجج الله صلوات الله علیهم اجمعین...... اللهم العن ناکثین و مارقین و قاسطین اللهم العنهم جمیعا الی یوم الدین به عدد ما احاط به علمک...... اللّهُمَّ عَذِّبهُم عَذاباً یَستَغیثُ مِنهُ أهلُ النّار 

از پیام اولیش معلومه دیگه پایین نوشته اس ام اس های تیکه دار میخواسته تیکه بگه مثلا 😐توهم تو جوابش بگو با اجازه کپی بزارم پست اینستا😂

امروز یه روز فوق العادس یه روز فوق العاده گه😐
خانوما میشه برا تایپک اخرم گزارش بزنید؟

زدم 

مولانا و مقتدانا امیرالمؤمنین صلوات الله علیه و آله فرمودند: سكوت در برابر احمق، بهتر از جواب دادن به اوست .الحمدالله الذی جعل من المتمسکین به ولایت مولانا امیرالمؤمنین صلوات الله علیه و آله و مولاتی فاطمه الزهرا و اولاده المعصومین حجج الله صلوات الله علیهم اجمعین...... اللهم العن ناکثین و مارقین و قاسطین اللهم العنهم جمیعا الی یوم الدین به عدد ما احاط به علمک...... اللّهُمَّ عَذِّبهُم عَذاباً یَستَغیثُ مِنهُ أهلُ النّار 
حودشیفته ها  قتی می بینن داری ترکشون میکنی بهت عذاب وجدان میدن ...

یه بار میگه برو یه بار میگه خیال کردی میزارم بری 

اصلن درک نمیکنم 

خیلی اذیتم کرده توی این ۶ سال فقد تنها خوبیش اینه که خسیس نبود وگرنه خیلی گه بود

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....
1911
خود درگیری داره هم میگه دوستت دارم نرو هم میگه ظرفیت محبت نداشتی کلا رد داده 

ایقدر خسته ام کرده .میبینی پیاماشو .خودشم همینجوره یه روز وحشیه یه روز هم گهه

میخادتورو برگردونه اینام سیاستشه حالا مشکلت چیه؟

تاپیک های قبلیم هست .خیلی اذیتم کرده خدا ازش نگذره

از پیام اولیش معلومه دیگه پایین نوشته اس ام اس های تیکه دار میخواسته تیکه بگه مثلا 😐توهم تو جوابش ب ...

اره دیدم ..چه بگم والا خیلی دیوونه هست

خب چرا از یه متخصص کمک نمیگیری ببین چشه این شوهرت؟؟ 

شنبه میخام برم مشاور.این که هیچ جا نمیاد میگه من بهترینم تو مشکل داری

1904
1918