2737
2734
عنوان

اکستشن موهام

129 بازدید | 11 پست

موهام خیلی کم پشته چندساله هی منتظرم بلند شه ولی اصلا انگار ن انگار انواع قرص و هزار و تا بدبختی هم خوردم ولی اصلا واقعا داشتن موهای بلندب دلم مونده نمیخوام هی حسرت بخورم زده ب سرم اکستشن کنم لطفا خواهشا اگه چیزی میدونید راهنماییم کنید 

موهات هرچی بلند تر باشه کم پشت ترب نظرمیرسه

و اگر میخای پرپشت ب چشم میاد دکلره و یا مش تقریبا کمک میکنه اکستشن هم میتونی اما ب مرور زمان همین مقدار موهات هم اسیب میبینه و کمترمیشه اگر میتونی  تنو تند ترمیم کنی وهمیشه مادام العمر اکستیشن انجام بدی شروع کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۴ سال پیش انجام دادم ، خیلی پشیمون‌شدم ، کلی موهام ریخت بعدش

نگهداریش سخته، انگار سنگریزه تو سرته، سردرد میگرفتم و .. 

من توصیه نمیکنم هزینه بیخودی هست

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2731
اکستنشن دائم؟

اکستنشن دائم نیست! چون موی اضافه به ساقه مو میچسبونن که همراه موهای اصلی که بلند میشن اینا هم میاد پایین و باید بری ترمیم که جدا کنن دوباره بیارن بچسبونن نزدیک ریشه و .،،

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
من ۴ سال پیش انجام دادم ، خیلی پشیمون‌شدم ، کلی موهام ریخت بعدش نگهداریش سخته، انگار سنگریزه تو سرت ...

عزیزم شاید ۴ سال پیش با رینگ بوده ک واقعا سخته الان با چسب و لیزره

2738
عزیزم شاید ۴ سال پیش با رینگ بوده ک واقعا سخته الان با چسب و لیزره

من با چسب انجام دادم بهترین جا هم رفتم موی طبیعی هم خریدم . ولی دور از جون مثل چی پشیمون شدم.

من میگرن داشتم و بدتر شدم.