2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میای بشیم پارتنر هم

آره خوبه اینم یجور انگیزه  ست ب همدیگ♥️

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2738

کلاس شرکت کن که بقیه هم باشن این خیلی انگیزه میده وقتی میبینی همکلاسیات هم دارن باتو میان جلو و یاد میگیرن

منم کلاس میرم‌. هرروزم هست واسه همین مدام مشغولشم و خب با بچه ها در ارتباطیم همین خیلی روحیه میده‌ . هزینشم کمه

اسم برنامه ایناییه که گفتی؟؟

از یوتیوپ دانلود کن دنبال و خودش سرچ کنی بع ترتیب از درس ۱میاد 

و فرا زیان خیلی امورش خوبی داره من انورش میسا دنبال میکنم 

اراد من قواعد ش دنبال میکنم

https://www.google.com/search?client=ms-android-samsung-ga-rev1&sxsrf=ALeKk00QP_9ZFCZETtV2q7_DWuh6FAO_Tw:1603440427301&ei=K4-SX7rzEYOc1fAP1baiaA&q=یوتیوپ اراد&oq=یوتیوپ اراد&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAMyBwghEAoQoAE6BwgjEOoCECc6BAgjECc6AggAOgIILjoFCC4QsQM6CAgAELEDEIMBOgUIABCxAzoHCAAQsQMQCjoECAAQCjoECC4QCjoECAAQDToICAAQCBANEB5Q2MkEWIibBWC9nQVoDHAAeACAAbIDiAHJK5IBBzItMS44LjaYAQCgAQGwAQ_AAQE&sclient=mobile-gws-wiz-serp#

یوتیوپ  که اخواص از صفر تا صد اموزش میده روزی ۱۵ وقت میگیره واقعا عااالیه 

https://www.google.com/search?client=ms-android-samsung-ga-rev1&sxsrf=ALeKk03w1PbLaw-5KgDGZ1fAU6f7HHaqLA:1603440420235&ei=JI-SX7LrDYyD1fAP8qupMA&q=پریا‌ اخواص&oq=پریا‌ اخواص&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAMyBAgjECcyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAOgQIABBHUMAMWMoZYI4eaABwAXgAgAGdA4gB9Q-SAQcyLTIuMy4xmAEAoAEByAEIwAEB&sclient=mobile-gws-wiz-serp#

بیاید باهم بخونیم 😍 کلاس هم میری؟

باشه خیلی دوست دارم با یکی زبان بخونم برای انگلیسی بیا خصوصی شمارمو بهت بدم تو وات باهم تمرین کنیم  آره کلاس کره ای میرم  انگلیسی رو خودم میخونم 

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
بیاید باهم بخونیم 😍 کلاس هم میری؟

اگ بتو نیم یه گروه بزنیم تو وات سه تامون باهم دیگ تمرین کنیم انگلیسی باهم حرف بزنیم ب نظرم خیلی پیشرفت میکنیم البته تگ دوست داری 

من هستم 

منم هستمممممم

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2706