2737
2734

خانوما میشه برا تایپک اخرم گزارش بزنید؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مارک و سایز باید جلوش باشه. من اینطور میبندم 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

پوشک شورتی خوبه عزیزم؟

کشش محکمه ؟ از پای بچه نمیفته؟

مثلا بچه ای که خودشو میکشه رو زمین از پاش نمیفته؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

چسبش میوفته پشت ولی اصلا خوب نیست بچه ی کم جیش کن آویزون میشه انگار سر میخوره مگر اینکه شورت یا زیر دکمه تنش کنی 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2738
چسبش میوفته پشت ولی اصلا خوب نیست بچه ی کم جیش کن آویزون میشه انگار سر میخوره مگر اینکه شورت یا زیر ...

نه من که خیلی راضیم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
پوشک شورتی خوبه عزیزم؟ کشش محکمه ؟ از پای بچه نمیفته؟ مثلا بچه ای که خودشو میکشه رو زمین از پاش نم ...

نه اصلا خیلی محکمو خوبه 

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
جلوش مگ مباید کمی کوتاه تر باشه؟

اره دیگه جلوش یه کم کوتاه تره 

اون چسب ابیه میفته پشت ببین این جلوی پوشک بچمه داره شیر میخوره ازش گرفتم😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

عزیزم بستشو چند میخری؟من دیشب رفتم برای دخترم پوشک عادی بگیرم بسته ۳۲ تایش شده بود ۱۰۰ تومن درصورتیکه من تا هفته پیش ۷۰ میخریدم اصلا مغزم سوت کشید

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
بالخره کدوم شد قاطی کردم خودم مارک و شمارشو میندازم جلو همه میگن اشتباه میپوشی

درست میپوشی شما

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706