2726

حالا اکثر خوابای من :

پسر دهخدای ده بالایی با خر سفید اروم اروم پرسون پرسون پا میشه میاد در خونمون من با تیربار (از بس پایتخت پنجو دیدم همش تیربار خواب میبینم)ترق ترق میزنم مغز پوکشو میترکونم بعد کانگورویی با لباس قرمز میاد اون مغز پوکیده رو شوتش میکنه اونور میاد منو بغل میکنه میذاره تو کیسش بعد میریم افریقا تو صحرا ها تو ساحل خلاصه همه جا میریم تا اینکه میرسیم به یه قلعه کانگورو منو میندازه تو اتاق درو روم میبنده و میره منم که چشام وا نمیشه میرم نیم ساعت بکپم که یدفعه شرک و خرش وارد اتاق میشن میگن پاشو تا نخوردیمت منم سوار خره میشمو خره یدفعه اسب میشه و باهم از قلعه و کانگورو فرار میکنیم بعد که اومدیم بیرون باز من با اون تیربار معروفم مغز شرکو میپاچونم  و دست در دست کانگوروی عزیزم باهم میپریم ...پایاااانننن (جنبه فان داره من فقط پشمکو شکلات خواب میبینم)😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و مامانم بهره خواب داریم من محال ممکنه خوابی ببینم اتفاق نیفته 

خوشبحالت😂

2728

من همه خابام مث همن با ی اکیپ تو خونه لش کردیم چرت و پرت میگیم میخندیم

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
من همه خابام مث همن با ی اکیپ تو خونه لش کردیم چرت و پرت میگیم میخندیم

تو زندگی منو خواب میبینی پ😂😂😂😂

تو زندگی منو خواب میبینی پ😂😂😂😂

😂😂😂

ن خودمم تو واقعیت اینجوری ام ولی برام عجیبه اخه اونایی ک تو خابمنو نمیشناسم اصن🤦🏻‍♀️

یبار بش گرفتم رضا شارژر میزارم بالا کمد دوروز بعد هم تو خابم هنو شارژر بالا کمد بود🤦🏻‍♀️

یجوریه خابام

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
مثلا بهش میگیم سر به نیت بزاره بخوابه برا نیتی که خودمون داریم البته حتی قامیل ها هم خبر ندارن چو ...

خو الان که همه فهمیدن 😂😂😂😂

😂😂😂 ن خودمم تو واقعیت اینجوری ام ولی برام عجیبه اخه اونایی ک تو خابمنو نمیشناسم اصن🤦🏻‍♀️ یبار ...

تو دوتا زندگی داری😂😂😂

تو دوتا زندگی داری😂😂😂

😂😂😂😂شاید

یه چیز عجیب دیگه هفته پیش تو خاب نمیدونم چه گندی زدیم ک پسره بهم گف طناز بخاب هیچی نگو بعد ک بیدار شدم تا چند روز دیگه ندیدمشون🤦🏻‍♀️

من و مامانم بهره خواب داریم من محال ممکنه خوابی ببینم اتفاق نیفته 

چ بد و ترسناک

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂همینجوری مغز منم پاچوندی😂

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
2706