2733
2739

فک نکنم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

@بانوی_بی_نشان    

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
شده خیرات کنید و‌خوابشونو ببینید ؟

من دیروز برای یکی از پدربزرگهام خیرات کردم دیشب خواب اونیکیو دیدم 🙄

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2738
دیشب برای مادربزرگم فاتحه فرستادم شب خوابشو دیدم کلی بغلش کردم دلم براش تنگ شده😔😔😔😔

منم چند‌روزه دارم برای مادربزرگم‌قرآن‌میخونم‌ خواب دیدم کلی بغلم کرد و منو میبوسید ، الان همش میگم شاید چون بهش فکر‌کردم‌ اینجوری شد ! انگار‌ نمیخوام باور‌کنم‌ به دستش رسیده :((( ینی‌ واقعا خوشحال باشم ؟:(( 

اومده ازت گلایه کنه خدابیامرز😂😂😂😂

😂😂😂😂

شده خیرات کنید و‌خوابشونو ببینید ؟

خودم نه ولی ی جایی کار می کردم که بچه های کم توان بودن .ی داروخانه جلوی مرکز بود که مدیر مرکز ازش خواست کمک کنه و خانم دکتر به نیت داییشون کمک کرد.چند روز بعد دیدیم کلی کمک دیگه اورد و گفت که داییشو خواب دیده که ازش به خاطر خیرات تشکر می کرده.برای خودم جالب بود و فهمیدم خیرات به دستشون می رسه

2706