2737
2739
عنوان

روز سوم کات کردن..

135 بازدید | 15 پست

چقد همه چی گنگه. بود و نبودش فرقی هم نمیکنه. 

دیگه خیلی هم لوس شده بود،میدونه بعد از هر دعوایی از طرف اون خودم با گریه بر میگردم سمتش هی بهانه می گرفت. هی شرط گذاشت. هر چی اون میگفت باید بود. اما دیگه میخام تمومش کنم این مسخره بازی رو. با یه آدم بی لیاقت.. آخراش هم ک میگفت سردم بهت. کسی ک چهار سال باهم بودیم

عزیزم تمومش کنی ب نفع خودته عمرتو هدر نده 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

امیدوارم بتونی 

کسایی ک خیلی دوس دارن یه آدمو و بعد هر رفتن یا اشتباه چ مقصر خودشون باشه چ طرف مقابل به سختی میتونن تمومش کنن ی رابطه رو... من هزار بار توبه کردم در یه مورد و صدهزار بار شکستم🤦🏻‍♀️اميدوارم شما موفق باشی عزیزم 

عزیزم سعیمو میکنم 

سخته دل کندن از رابطه چهار ساله ولی وقتی طرفت اونجوریه موندن فایده ای نداره سعی کن به بدیاش فکر کنی راحت تر فراموش میکنی

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

الان وقتشه ک گریه کنی

نه که اون موقع ک گریه کردی جلوش و کوتاه اومدی ک پررو بشه

گریه کن خودت رو خالی کن

نیگا عزیزم

همیشه خط ارزشمندی بده به خودت

ک طرف عاشق تر قضیه اون باشه

چون دختری 

چون جامعه ی ما و فرهنگ ما با کشواری دیگه فرق میکنه

چون حقوق برابر نداریم

چون حساسی چون دختر آسیب پذیره 

اصلا تحت هیچ شرایطی از ارزش خودت کوتاه نیا

زیاد منعطف نباش 

امیدوارم بتونی  کسایی ک خیلی دوس دارن یه آدمو و بعد هر رفتن یا اشتباه چ مقصر خودشون باشه چ طرف ...

مرسی گلم. انشالله هر چی ب صلاحته اتفاق بیفته برات 

سخته دل کندن از رابطه چهار ساله ولی وقتی طرفت اونجوریه موندن فایده ای نداره سعی کن به بدیاش فکر کنی ...

بله دقیقا عزیزم. همش هر وقت یادش میفتم بدیاش مرور میکنم 

2706