2726

یکی کیف چرم بهم داد

چرمش قهوه ای بود و کیفش بزرگ

توشم تیرِ کمان و گل خشک بود

❥🙏🏻یه صلوات واسه من و زندگیم میفرستید🙏🏻

گِل؟ یا گُل

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم خواب دیدم حامله ام وبادیگران میجنگم نزارم بچه ام ازبین ببرن 

میخواستن بچم بکشن 

مجردم اگه کسی میدونه اینم تعبیرکنه لطفا

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
ژوووون  چه با کالاس😂😂

دیووونه😄😄😄حالا اینارو یکی ک اومده بود خاسگاریم آورده بود😎😎البته متنفرم ازش و بد خواهه

عجب اعتقادایی داریا چجوری خوابو انقد با جزئیات یادت مونده    

همین ک بلافاصله بعد دیدنش بیدار شم یادم میمونه

گُل

یه موقعیت خوب برای رسیدن به هدفی برات مهیا میشه توسط فردی ...

دیگه به اراده خودت بستگی داره .که به هدف بزنی یا نه ... در این مسیر نا امیدی زیاده(گل خشک) و نباید نا امید بشی

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
یه موقعیت خوب برای رسیدن به هدفی برات مهیا میشه توسط فردی ... دیگه به اراده خودت بستگی داره .که به ...

یخواب دیگه ام بگم تعبیر میکنی؟!

عزیزم این کیف رو یکی ک بد خواهمه بهم داده 

خواب دومی ک میخوام تعریف کنم هم از همین آدما دیدم

کیف شوهر البته نه اون کسی که اورده کلا شوهر 

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))
کیف شوهر البته نه اون کسی که اورده کلا شوهر 

گل هم محبت دیدن از اون طرفه(شوهر)

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))
یخواب دیگه ام بگم تعبیر میکنی؟! عزیزم این کیف رو یکی ک بد خواهمه بهم داده  خواب دومی ک میخوام ...

مهم نیست کی بهت داده به نظرم .مهم اینه که موقعیت را در اختیارت میذاره که تو به هدف برسی (نا خودآگاه موقعیت ایجاد کرده)

تو به جای دیدن گل های خشک ، تیر و کمان را باید ببینی ...

بگو عزیزم

تیر کمان هم هدف ت هست فک کنم

2706