2733
2734
عنوان

با شخصی مجازی اشنا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 132 پست
منم همین فکرو میکنم گفتن حرفای مثبت فلان و اینا 😅

اره

مخصوصا اگه درس خون بوده باشه و باکسی نبوده حتما یهو میترکه😁😁

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم داداشم سی سالشه ولی دوس نداشته تا حالا 

بعد با اولین دختر اشنا میشه بهش میگه خانومم و بیا احساسی حرف بزنیم؟ فک نکنم تو این سال دیگ دنبال چت کردن و این چیزا باشه و نهایت با کسی به قصد ازدواج اشنا شه و مطمعنا به صورت مجازی هم نخواهد بود

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2728
منم داداشم سی سالشه ولی دوس نداشته تا حالا 

واقعا؟ 

اینم همینو میگه 

همش درس خونده الانم هم کار میکنه هم درس می خونه و می خاد بره از ایران

هی میگه خانومم ولی هدفش دوست دختر پسره تو سی سالگیییی

فقط عکس همو

خب خوبه دیگه اگ دوسداشتی باهاش باش ی مدت ببین چی میشه..

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
خخخ خب دیگه شرایط اکثریت همینه مگه با این اوضاع میشه زن گرفت 

چی بگم والا اخه میگه همه چی دارم من که اصلا ندیدمش رد کردم رف😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
پس چرا نمیخاد ازدواج کنه

فعلا احساسی حالا

ب ازدواجم میرسه😁😁

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
بعد با اولین دختر اشنا میشه بهش میگه خانومم و بیا احساسی حرف بزنیم؟ فک نکنم تو این سال دیگ دنبال چت ...

منم همین فکرو می کنم. 😑😕🙁🙁اخه دیگه باس دنبال ازدواج باشه نه بگه خانومم کیه 

یا بیا احساسی شیم

واقعا؟  اینم همینو میگه  همش درس خونده الانم هم کار میکنه هم درس می خونه و می خاد بره از ...

عزیزم این داره داستان زندگیشو از رو ی رمان کپی پیست میکنه مراقب خودت باش وابسته نشی فقط

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2706