2726
عنوان

خاستگاری

259 بازدید | 14 پست

چند جلسه س که به نامزدی ختم بشه؟ 

یک جلسه شناخت خانواده 

یک جلسم تعیین قرار ها و مهریه

درسته؟ 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

لایکم کن😥😍😘

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای من ۲۰ بار فقط مادرشوهرم اومد تنها😐 بعد ۲ بار باباشم آوردن یه بارم با داداش و زنداداشش اومدن😒 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728
به نظر من ۱جلسه خاستگار اومد و پذیرفتی  جلسه بعد قرار و مدار  و در نهایت جلسه ی بعد که ح ...

دقیقا

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
به نظر من ۱جلسه خاستگار اومد و پذیرفتی  جلسه بعد قرار و مدار  و در نهایت جلسه ی بعد که ح ...

مثلا هی بیان و برن توی جلسه خشک خاستگاری ک اتفاقی قراره بیفته و کی قراره اخلاق خوب و بوشو نشون بده 

مثلا هی بیان و برن توی جلسه خشک خاستگاری ک اتفاقی قراره بیفته و کی قراره اخلاق خوب و بوشو نشون بده&n ...

دقیقا 

اصلا بدرد نمیخوره زیاد طول بکشه خاستگاری

دیگه شناخت های اصلی تو نامزدی و عقد اتفاق میفته

حتی موقع مشاوره هم میگن حداقل ۶ماه نامزد بمونین تا حداقل شناخت رو پیداکنید

دقیقا  اصلا بدرد نمیخوره زیاد طول بکشه خاستگاری دیگه شناخت های اصلی تو نامزدی و عقد اتفاق میف ...

اره دقیقا

دقیقا  اصلا بدرد نمیخوره زیاد طول بکشه خاستگاری دیگه شناخت های اصلی تو نامزدی و عقد اتفاق میف ...

ما قبلشم دوست بودیم اما خانواده من نمیدونن

برای من فقط یکروز مادر و خاله اش اومدن

فردا شب اش هم خودش اومد و همه چیز رو تموم کردیم🤲

البته ما از ۲ سال قبل دوست بودیم😁😁

کاربری سوم ام هست که قبلی ها به لطف نی نی یار های عزیزتر‌کییید

به نظرم نمیشه یه نسخه رو واس همه پیچید. ببین مثلا یه ازدواج خانوادگیه میشه تو یه جلسه یا دوتا اوکی شد. ولی یه ازدواج راه دور خیلی نیاز به جلسه شناخت بیشتریه و به نظرم سخت تره😕 

2706