2737
2734

اعتماد به نفس از نظر من حاصل دست آورد و یادگیریه 

اگر همیشه مطالعه داشته باشی در حال یادگیری باشی و سطح زندگیت را یکنواخت نگه نداری خود به خود اعتماد به نفست هم بالا می ره 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودمو دوست دارم و نقاط ضعفم رو به هیچ عنوان به روم نمیارم یا درستشون میکنم یا اگه خدا دادیه بیخیالشون میشم و دوسشون دارم

به حرف مردم توجهی نمیکنم مهم نیست چه فکری تو سرشون دارن اونا وه شرایط منو ندارن

اصلا یکم خود شیفتگی لازمه ادم باید عاشق خودش باشه 

2731

عشق اعتماد به نفس رو شدیدا بالا میبره .

من خودم از بچگی اعتماد به نفس نداشتم اصلا - الان هم ندارم .

ولی وقتی عاشق همکلاسیم شده بودم اعتماد به نفسم شدیدا بالا رفته بود - اصلا یک چیز عجیبی بود .

مرد متولد 1360
من خودمو دوست دارم و نقاط ضعفم رو به هیچ عنوان به روم نمیارم یا درستشون میکنم یا اگه خدا دادیه بیخیا ...

من مشکل اعتماد به نفس دارم ..با مشاور صحبت کردم دو جلسه فقط من حرف زدم و پول دادم هیچ راهکاری نداده بهم

2738
اعتماد بنفس زماني داري كه مهارتي داشته باشي شغل خوبي داشته باشي بيشترش به نظرم اگه مهارت كافي تو ان ...

من رشته خوبی خوندم و کار خوبی دارم..حتی منو مسئول جایی گذاشتن اما من چون اعتماد به نفس نداشتم هیچ کس ازم حساب نمیبرد...آخرش هم چون نتونستم از پس کار بر بیام خودم جلوتر رفتم انصراف سمت دادم

2706