2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم کجا؟؟؟ندیدم حتما ببخشید

نه عزیزم این چه حرفیه خواهش میکنم

به نظرت شاخص کی برمیگرده

من ۵۰ میلیون وارد بورس کردم

شدن ۱۱۶ میلیون تو ۴ ماه

الان شدن ۷۰ میلیون تقریبا

به نظرت تا عید جبران میشن؟

یه سوال دیگه

شتران و شبندر و شپنا دارم

حدود ۵۰ درصد ضررن

یه آقایی بورس بلده.بهم گفت با ضرر بفروشمشون و چند روز دیگه حکشتی بخرم.گفت ۳۵درصد سود میده تقریبا

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🥰
نه عزیزم این چه حرفیه خواهش میکنم به نظرت شاخص کی برمیگرده من ۵۰ میلیون وارد بورس کردم شدن ۱۱۶ می ...

ببین اول اینکه من تحلیلی روی حکشتی ندارم برای کسی ک خودش چیزی از بورس بلد نیست اصلااااا کوتاه مدتی کار کردن رو پیشنهاد نمیکنم چون هی بخوای با حرف این و اون از این شاخه ب اون شاخه بپری تهش میبینی فقط پول کارمزد دادی بعدم تک سهم شدن ک کلااا کار خیلی اشتباهیه

حالا شاخص 

ببین ب لحاظ تکنیکالی اصولا الان باید خیلی اتفاقا میفتاد ک نیفتاد و واقعا کشور به لحاظ سیاسی تو شرایطیه ک خیییییلی تاثیرگذاره روی بورس مخصوصا از زمانی ک دولت خودشو قاطی بازار کرده 

حالا اگر شما دیدت بلند مدته ک تکلیف مشخصه اصلا روزانه بازارو چک نکن و هی سهم عوض نکن 

اما تو کوتاه مدت هنوز هیچ روند مثبتی دیده نمیشه اولین مقاومت هم روی ۱۵۹۵ هست ک اگر بشکنه رو ب بالا میشه امیدوار بود ب روند صعودی اگر نشکنه ک همچنان تو کانال گیر افتاده و هی نوسان داره و دوباره چند روز منفی بعدش خواهیم داشت

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
به نظرت بفروشم حکشتی بخرم؟ یه کم میترسم کاش کانال تلگرامتو نمیبستی خیلی خوب بود😭

حکشتی رو نمیدونم واقعا الان اکثر سهاما ۴۰ درصد افت داشتن همشون تو کف قیمتی ان اگر رثند مثبت بشه برمیگردن حالا ی کم اینور اونور

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2706