1920
1924

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

یعنی دیگه نسبت به آگهی هاهم بی اعتمادشدم😂😂😂😂

سخت ترین کاردنیا بخشیدن اونایی هست که بدترین ضربه هاروبهت زدن! امااینوبدون هیچ کاری نشدنی نیست...پس ببخش تابخشیده بشی❤                                                       
1911

عِه،مشهدم هست ک🙈😁

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
1904
کفشش میخاد خودش جعبشو داره خانوما متوجه نشدین 😂😂 خانوم میخاد

😂😂😂😂

سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین                              

میگن این آگهی یعنی پیشنهاد س ک س😐😐😐منم دیروز تو تلگرام خوندم 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.

تازه یاد گرفتن دیگه مردم

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

اوه اوه

کفش میخاد ک ببره تو جعبه

و تمیزش بکنههههه

حال ما خوب است ..😊.... اما تو باور نکن 😔           تو متفااااوتی  ........ چون            .....              من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓
1918