2733
2734
عنوان

دیگه دارم میرم پی عشقم بگردم 😬

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 191 پست
باباشوهرچیه بخدا.من تجربه ی خودمودارم به عنوان یه دوست بهتون میگم.تامجردیم میگیم کی میشه ازدواج کنیم ...

خب عزیزم چرا جدا نمیشی مستقل بشی؟!!

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زندگی وازدواج پیراهن تن نیس ک اگه یروز نخاستیش سریع عوضش کنی بندازیش دور..وقتی هم ازدواج کردی بایدتوزندگی صبورباشی. من شوهرمودوس دارم ولی اینکه دهن بینه کاردستش داده.😔الان عقدبسته ایم ومدام سرچیزای بیخودباهم بحث داریم،4روزم ک هس ک قهریم.دلم خیلی گرفته خیلی.فقط گریه میکنم.دلم نمیخادزندگیم ازهم بپاچه.توروخدابرام دعاکنیدبچه ها.ب دعای همتون نیازدارم😔😔😔

2731
باباشوهرچیه بخدا.من تجربه ی خودمودارم به عنوان یه دوست بهتون میگم.تامجردیم میگیم کی میشه ازدواج کنیم ...

وای تو منی یا من تو بخدا عین حقیت رو گفت واقیته تمام حرفای تو دل من 

برا سلامتی خانواده من و خودت ی صلوات بفرس ،😚خدایا کمکم کن سربلند بشم
عزیزم زندگی وازدواج پیراهن تن نیس ک اگه یروز نخاستیش سریع عوضش کنی بندازیش دور..وقتی هم ازدواج کردی ...

خدا کمکت کنه😔تقریبا حالمون یکیه

2738
شمام ازدواج کردین؟؟؟

بله الان که فکر میکنم حتی اگه از نظر مالی مستقل باشم جدا میشم شوهرم خوبه خیلی خوبه ولی بهم شک داره حتی با خواهرمم چت کنم میاد بالا سرم نگاه میکنه

بله الان که فکر میکنم حتی اگه از نظر مالی مستقل باشم جدا میشم شوهرم خوبه خیلی خوبه ولی بهم شک داره ح ...

شک توزندگی ازیه جاهایی شروع میشه عزیزم.اینکه مثلا قبلاخاستگارداشته باشیویا بایکی رابطه داشته باشیوشوهرت بدونه.تقصیرادمایی مثل من سادگیشونه ک قبل ازدواج صاف وصادق بودم.تواین زمونه هرچی دورنگ و دورو باشی،خیانت کنی توزندگی مشترک وصدتا کاردیگه بکنی خیلی بیشترمیخانت تاصافوصادق باشی.شوهرمنم همینه مثل شما

ها خوبع بیا باهم بریم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

برو اپ تندم رو نصب کن 

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706