2737
2734
عنوان

دیگه دارم میرم پی عشقم بگردم 😬

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 191 پست
یه پسر خوشکل و همه چی تموم پیدا کن بعد برو جلو یکی بزار زیر گوشش  بالاخره یه جوری باید سر صحبت ...

ن بابا نمیری با این راهنمایی کردنت اون تو فیلمه با چک زدن زارتی عاشق میشن 

برا سلامتی خانواده من و خودت ی صلوات بفرس ،😚خدایا کمکم کن سربلند بشم
باورکن بیشتر این حرفا جنبه شوخی داره،چرامامجردا یه چی میگیم فکرمیکنین ندیده شوهرهستیم😂😂

باور کن خودشون یه هفته فقط یه هفته شوهراشون نیاد فقط تاپیکارو ببین!! درک ندارن بعضیا !!!

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر کن حالا برعکس بشه به جا عاشق شدن  پسره از این بی اعصابا باشه بگیره زیر مشت و لگد خونی ومال ...

اونوقتم با عزرائیل رل میزنه😂

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
طلاق بگیر تنها ک موندی میتونی اظهار نظر کنی !! یکم درک لطفا !!!!

والا من از خدامه طلاق بگیرم..بعد این چ طرز صحبت کردنه؟؟؟از اول میگفتی فقط مجردی نظر بدن نمی اومدم تاپیکت..تاپیک پر شده از امثال شما بچه ها

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
2738
همینو بگو .۱۶سالگی ازدواج میکنن بعدهم میان اظهار نظر میکنن برا مجردا

لطفااااا درست صحبت کن..16سالگی هم ازدواج نکردم فقط شوهر اولیت زندگی نمیدونم..حالا هم هر چقدر دوست داری غیبت کن گلم..میسپارم ب خدا 

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
2706