2726

منم اولش خوب بودم ولی از هفته هفتم شروع شد

و الان حالم تعریفی نداره ولی راضیم چون کنجدم داره بزرگ میشه

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه اول؟؟ بعد سقط هم کمردرد و دل درد و اینام داشتی؟؟

اره بچه اول اونموقع کلی علائم داشتم بعد تاخیر بی بی چکم مثبت شد بعدش هم تشخیص خارج رحم دادن همون اوایل بارداری دردای پریود داشتم ب بعد نداشتم حتی موقع سقط

🌷
2728
منم اولش خوب بودم ولی از هفته هفتم شروع شد و الان حالم تعریفی نداره ولی راضیم چون کنجدم داره بزرگ م ...

عزییزم آن شاالله سال دیگ بغلش کنی 

آره منم حاضرم درد بکشم حتی ولی مطمئن بشم داره رشدش. میکنه

🌷
اره بچه اول اونموقع کلی علائم داشتم بعد تاخیر بی بی چکم مثبت شد بعدش هم تشخیص خارج رحم دادن همون اوا ...

الهییی منم بچه اول سقط داشتم 

چندماه بعد باردار شدی؟؟

انشالله اینو خدا حفظش کنه وبارداری راحت وزایمان راحت تر داشته باشی

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
عزییزم آن شاالله سال دیگ بغلش کنی  آره منم حاضرم درد بکشم حتی ولی مطمئن بشم داره رشدش. میکنه

انشاالله سالم میاد بغلت

من روزی دوتا دمیترون هم میخورم ولی باز خوب نیستم 

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین

عزیزان منم یه سوالی داشتم.من دورهدهام از وقتی اقدامم نامنظم شده.از بیست وسه روز تا سی و دو روز که میانگینش میشه بیست و هفت روز.دیروز که بیست و هفتم بود بی بی زدم منفی بود.یعنی زود زدم؟اصلا چجوری باید حساب کنم و بزنم؟

الهییی منم بچه اول سقط داشتم  چندماه بعد باردار شدی؟؟ انشالله اینو خدا حفظش کنه وبارداری راحت ...

بعد سه ماه اقدام کردم سه ماه طول کشید باردار بشم عزیزم ممنون از دعای قشنگت شما هم آن شاالله سال دیگ نی نی نازت بغل کنی

🌷

منم نداشتم ن حالت تهوع ن هیچی درد سینه خفیف داشتم ک اونم هفته پنج ازبین رف فقط کمی ترشح سفید داشتم گاهیم دلدرد پریودی

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706