2726

من تا دو روز پیش مثل چند ماه پیش نون گرم میکردم ..فلافل سمبوسه آش قبل خوردن گرم میکردم ..اطرافیانم گفتن نیاز نیست و دیگه نمیخواد  گرم کنی .حتی گفتن وسایل دیگه هم ضدعفونی نکن .مثل قبل کرونا ک چیزی ضدعفونی نمیکردی الانم چیزی ضدعفونی نکن .میگفت الان هیچکس دیگه چیزی رو ضدعفونی نمیکنه ..ولی باز یکم میترسم رعایت نکنم ..

بنظر شما ب ضدعفونی کردن و گرم کردن ادامه بدم ؟

شما چکار میکنید 

فقط خدا 

من هرروز ضد عفونی میکنم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که خستم شد آروم آروم خودم و عادت دادم 😬مثلا بعضی وقتا ضدعفونی نمیکردم ولی اونقد خودم و میخورم ولی سرم و گرم میکنم کلا روی سیستم ایمنیم دارم کار میکنم و تلقین 😇

الان موج سوم هستیم...

بنظرمن هنوز باید بیشتر مراقب بود.بنظرتون روزی۳۰۰نفر کمه؟

منم نان حتما گرم میکنم..وسایلا ضدعفونی،پلاستیک هارو میندازم بیرون،هردفعه لباساشسته و...

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
الان موج سوم هستیم... بنظرمن هنوز باید بیشتر مراقب بود.بنظرتون روزی۳۰۰نفر کمه؟ منم نان حتما گرم می ...

۳۰۰ آمار رسمی خودشون میگن ضربدر ۲.۵ کنید تا آمار واقعی بفهمین حدود ۷۵۰ مرگ در روز کم نیست

من ضد عفونی میکنم حتی خوراکیای بسته بندی رو با مایع میشورم چون موقع استفاده دست بهش میخوره

سبزی خوردن چکار میکنید ..تو خونه پاک میکنید یا بیرون ..همه با هم میشورید یا کم کم 

فقط خدا 
2706