2726
عنوان

سوال در مورد کتلت

198 بازدید | 7 پست

یکی سبزی خاصی استفاده می کنید؟چه سبزی ای؟

دوم اینکه چکار می کنید خوشمزه شه؟

سوم اینکه در ازادی چقدر گوشت ،چقدر سیب زمینی استفاده می کنید؟

ممنونم از نظراتتون.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

گاهی یکم جعفری ساطوری اضافه میکنم اغلب بدون سبزی درست میکنم . بسته های گوشتم فک کنم ۲۵۰ ۳۰۰ گرم باشن . نمیدونم دقیقا سه چهارتا سیب زمینی متوسط .هویج .سیر .گاهی ی کوچولو فلفل دلمه . ادویه ،سویق یا پودر سوخاری هم میتونی بریزی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سبزی نمیزنم..سیرمیزنم مزش عالی میشه..چندباری ام فلفل دلمع زدم خوب شده

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

من کتلتو با شیر درست میکنم خیلی خوشمزه و ترد میشه سبزیشم تره خشک بقد یه قاشق میریزم 

شیرو یه دونه سیب زمینی متوسط یه دونه پیاز متوسط ارد سوخاری و گوشت و دوتا قاشق ارد گندم و شیر با ادویه وزردچوبه و فلفلو نمک و تره خشک امتحان کن خوشمزه میشه 🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤