2726
عنوان

مادرشوهرر!!!

975 بازدید | 59 پست

دیشب خونشون بودیم و من مشکل زخم معده حاد دارم دکتر گفته بعد غذا نباید فعالیت کنی دخترش رفت ظرفها رو تو ماشین بذاره منو صدا کرد که دخترم گردن درد داره شما بیا بذار منم گفتم شرمنده منم معده درد دادم بعد بلند به همسرم گفتم خواهرت گردن درد داره شما برو بذار خلاصه کلی لجش گرفت.

و خدایی که در این نزدیکیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728

واااا یه ظرف میخوان تو ماشین بذارن عروس باید بذاره؟

نمیگه بیا دسشویی منو بشور؟

چه گشادن. مگه دخترش میخواست کیسه ۱۰۰ کیلویی بلند کنه که به گردنش فشار میاد؟

چه پرروعه اه

نرو خونشون.

واااا یه ظرف میخوان تو ماشین بذارن عروس باید بذاره؟ نمیگه بیا دسشویی منو بشور؟ چه گشادن. مگه دخ ...

والا ماوقتی میریم خونه مادرشوهر .خواهرشوهرا میشینن عروسا ظرف میشورن.تازه پدرشوهرم نمیذاره بذاریم ماشین ظزفشویی.میگه خودتون بشورید بهتره

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2706