2726

بگین ببینم پولدارایی که میشناسین کیا هستن شغلشون چیه خونه زندگیشون چطوره مقدار سرمایش چقدره 😀

دوستان اگه کارخانه دارن بگین کارخانه چیه یا اگه دلالن بگین دلال چیه یا اگه بازارین بگین چی میفروشن یا اگر تاجرن بگین تجارت چی میکنن

من پولدار ترین آشنام عمومه که شغلش تجارت وصادرات سرمایش هم چند تا ماشین لوکس خارجی و ده تا واحد آپارتمان یه ویلا و چند باغ و خونش مثل کاخه😦

(دوستان هی نگین تکراریه لطفا هرکی دوست داره بگه هرکی هم نه از تاپیک بره بیرون ممنون)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما همه مثل همیم. هر چی جستم نیافتم.‌ 

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

دوست پسر م تو ارز دیجیتال وضعش توپه میخواد اگ کنکور قبول شدم ببرتم خارج ترکیه دبی  🥰🥰🥰

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

شوهر خالم..شوهرش مدیر شبکه عربیه 

ایرانی نیست..خونشون  شبیه قصر بود 

ولی خالم هیچ وقت کنار همسرش آرامش نداشت

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍

صاحب کار شوهرم واردات لوازم التحریر داره.تا اونجایی که ما میدونیم یک طبقه از یک پاساز تو بازار تهران برای اوتاس چندین و چند اپارتمان فوق لوکس توی اتدرزگو جاهای مختلف تهران دارن.اقامت کانادا دارن.ده تا ماشین دارن که همه رو مارک کردن داره خاک میخوره تو مارکینگ هاشون.خیلی چیزای دیگه که اصلا ما خبر نداریم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
دوست پسر م تو ارز دیجیتال وضعش توپه میخواد اگ کنکور قبول شدم ببرتم خارج ترکیه دبی  🥰🥰🥰

با سرمایه زیاد شروع کرده؟

محتسب همی گردد دور شهر      که خون خلق حلال است و اب باده حرام  

زیاد نداریم ولی یکی هست تو فامیلمون که شرکت داره وخیلی پولداره منتها نمیدونم شرکتش چیه ومن ندیدمش ولی شنیدم اینقد خسیسه که دومی نداره کلی پول داره ولی یه ماشین درست حسابی نداره ماشینش پراید هاچپکه😐 

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔

شرکت نفت 20 قاضی 15.  و یه کارخونه دار که میگف ماهی 50 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
شوهر خالم..شوهرش مدیر شبکه عربیه  ایرانی نیست..خونشون  شبیه قصر بود  ولی خالم هیچ و ...

کجاییه شوهر خالت؟

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
2706