2737
2734

اگر  خواستین درخواست بدید ❤

خیلی نیاز دارم بهش😭

زندگیه خودته. مگه قراره چقدر عمر کنی. پس قوی ترین فرد زندگی خودت باش😎🤗🥰😍😇😇👌👌قدر آدمای مهربونی که کنارت موندن رو بدون. ❤❤یه اصل مهم که همه مون باید یاد بگیریم حذف کردن مقایسه و قضاوت از زندگیمونه😌😌.من میخوام به آرزوهام برسم و براشون تلاش کنم.🤩  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نتی بخوای میگیرم ولی خودم بلد نیستم

براي من ميشه بگيري عزيزم

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2731
براي من ميشه بگيري عزيزم

چشم نیت کن حافظ بگیرم برات

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
فال حافظ خیلی درسته با کتابش 

میشه بگیری برام؟

زندگیه خودته. مگه قراره چقدر عمر کنی. پس قوی ترین فرد زندگی خودت باش😎🤗🥰😍😇😇👌👌قدر آدمای مهربونی که کنارت موندن رو بدون. ❤❤یه اصل مهم که همه مون باید یاد بگیریم حذف کردن مقایسه و قضاوت از زندگیمونه😌😌.من میخوام به آرزوهام برسم و براشون تلاش کنم.🤩  

من خودم با قرآن میگیرم 

روش دلی هست ولی همیشه جواب میده 

مثلا نیت میکنم صفحه سمت چپ یا راست

بعد باز میکنم البته با احترام به قران صد بار باز و بسته نکنید ها .گناهش میاد گردن من .و سر مسائل مهم .یعنی یه بار باز کردم یه آیه بود واقعا جواب من بود .دوباره باز کردم یه سوره دیگه بود دقیقا باز همون آیه تو اون صفحه هم بود

من خودم با قرآن میگیرم  روش دلی هست ولی همیشه جواب میده  مثلا نیت میکنم صفحه سمت چپ یا ر ...

عزیزم من نیست کنم برام میگیری؟

عزیزم من نیست کنم برام میگیری؟

خودت بگیر باید خودت باشی و دل خودت چون مفهومی هست و خودت چشم هات رو ببند بگو خدایا نظرت رو بهم بگو.این ها مراحلش هست چون میگم دلی هست و خودت باید باز کنی 

2706