2726
عنوان

پیشونیم لک زده تو رو خداااا بیاین

1943 بازدید | 30 پست

سلام خانوما خداااا فقط میدونه دیشب چجور به صبح رسوندم میخواستم بخوابم رفتم دم آینه سرویس بهداشتی یه هو متوجه یه خط روی پیشونیم شدم اول فکرکردم پیشونیم چروک افتاده بعد که دقت کردم ديدم نه لکه روشن روی پیشونیم زده

حالا عقدم نزدیکه اخر ماهه

انقدررر استرس گرفتم و ناراحتم نمیدونم چیه درآوردم روی پیشونیم رنگ پوست من گندمیه و این لک از پوستم روشن تره اما اونقدر نیس که دیگران خیلی متوجهش بشن خودم توی نور و با دقت متوجهش شدم انقدرررر میترسم و ناراحتم کسی تجربه داشته؟؟؟ برام دعاها کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو دکتر حتما.. احتمالش هست قارچ باشه

شما اطلاعی داری که قارچ علایم اش چیه؟؟

اخه قارچ چجور رو پیشونیم درومده بخدا بعد ۳۱ سال زندگی تازه دارم عقد میکنم ناراحت کننده نیس؟؟ اگه چیز بدترین باشه چه غلطی بکنم کاش بمیرم 

اره عزیزم میدونم اما الان جمعه است چجوری تحمل کنم تا فردا و اینکه عقدم نزدیکه از زندگی نا امید شدم ...

تو عقد ک ارایش میکنی معلوم نمیشه الکی استرس نداشته باش دکتر بری زودی حل میشه چیزی ک چاره داره غمشو نخور

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
تو عقد ک ارایش میکنی معلوم نمیشه الکی استرس نداشته باش دکتر بری زودی حل میشه چیزی ک چاره داره غمشو ن ...

نه مشکلم اینه که اگه چیز بدی باشه خدای نکرده با چه امیدی بشینم سر سفره عقد؟؟؟ یکی دیگه رو با خودم بدبخت کنم؟؟

نههههههه

دقت کردم دیدم قشنگ چند تا لک که روشن تر از پوستم هستن رو پیشونیم افتاده.... واقعا میترسمممم

سودا بر بدنت غلبه کرده...طبعت سرده...باید ب گرمی برسی

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2706