2733
2734
از این وسط فقط گوشیرو سوزوندی گوشی به این گرونی😂😂😂

از این نوکیا کشوییا بود اونموقع امسی نبود واسه ۱۰ سال پیشه موضوع، هیچی دیگه رفت گوشی خرید😂😂

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
از این نوکیا کشوییا بود اونموقع امسی نبود واسه ۱۰ سال پیشه موضوع، هیچی دیگه رفت گوشی خرید😂😂

اهااااا خوب پس فدا سرت ک سوخت اصلا خوب کردی سوزوندی😂

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیشب من سوتی دادم  مامانم رفته بود کاسه خریده بود دور از چشم بابام بعد بابام خواب بود وسط اتا ...

😂😂😂😂😂😂

وایی حالا کاسه خریده دیگ چی شده مگ

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2728

یه بار داداشم با بابام بحث میکردن البته مقصر اصلی بابام بود

بعد بابام خودشو زد به غش کردن من فهمیدم فیلمشه ولی بیچاره داداشم داشت سکته میکرد میگفت بابا غلط کردم حق بابا توئه 

منم زیر زیرکی خندم گرفته بود 

جا قهته امپول بزنن کف پاش😐

خب میخاس ببینه واقعا حالش بده یا خودشو زده ب اون راه

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
اره یا با پتو درگیره یا دنبال چیزهای گم شده اش میگرده  خیلی هم مغروره و از خود راضی من تا حالا ...

الهی طفلی میخواد از حالت با خبر بشه 😂

2738
خب میخاس ببینه واقعا حالش بده یا خودشو زده ب اون راه

😂😂😁

خوب کردم میخواست گیر نده😂😂😂

هوم😐😂

😂😂😂😂😂😂 وایی حالا کاسه خریده دیگ چی شده مگ

😂😂😂😂😂😂😂 هنوز یه ماه نشده کل خونه رو رنگ کرد کمدا رو رنگ کرد کمد کتاب زد فرش خرید 

قرار نبود الان تو این شرایط بد اقتصادی بره کاسه هم بخره😓😪😨😂😂😂😂

خیلی خندیدم با این تاپیک  مرسی از همتون😄❤

خواعش😀

2706