2726

من خودکشی میکردم شوهرم میگفت برو بمیر به من چه جونه خودته

درم میبست میرفت بیرون 

همیشه میگه اونی که بخواد خودکشی کنه بی سرو صدا اینکارو میکنه اما اگه نخواد فقط هارتاپورت میکنه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم خونه نبود بحثمون شد تلفنی گفتم خودم میکشم به بچهام سپردم تلفنش جواب بدن بگن مامان تو اتاق د ...

😂😂😂

بیچاره زهر ترک کردی دختر

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2728

نه بلدنیسم تازه خجالت میکشم.خوشمم نمیاد.حتی گریه هم نمیکنم وسط دعوامون.فقط نگاهش میکنم و سکوت😢😢😢

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
من نه خندم میگیره😂😂ولی جاریم همیشه وقتی توی جمع شوهرش بهش توجه نمیکنه یا میخاد ی کاری کنه ک همه بف ...

دکتره چه سمی بوده 

لامصب بچع گول میرده😂😂😂😂😂

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.
من خودکشی میکردم شوهرم میگفت برو بمیر به من چه جونه خودته درم میبست میرفت بیرون  همیشه میگه ا ...

اه 😒

چ زرنگه😐

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
من یه بار با شوهرم دعوام شد رفتم تو اتاق درم محکم بستم شوهرم تند تند میومد اتاق و نگاه میکرد ببینه ...

😂😂😂😂😂

بدبخت

منم یه بار گفتم رگ دستمو میزنم یه مداد قرمز رژی برداشتم یه خط انداختم نمایشی ....اومد دید زد تو سرشو کولی بازی درآورد دیدم داره آبرو ریزی میکنه  گفتم غلط کردم فیلم بود 😂آب آوردم آرومش کردم دیگه بار آخرم شد

آره یه بار دوران بارداری ساعت ۸ شب یه لکه کم رنگ خون دیدم بعد ساعت ۹ دعوامون شد منو از زمین میکشید عقب جلو میکرد بعدشم باهاش قهر کردم الکی رفتم دسشویی اومدم بیرون گفتم دوباره لکه بینی دارم. هیچی دیگه باور کرد و تا صبح هی میگفت بریم بیمارستان و اینا. منم کلی حرفبارش کردم

منم یه بار گفتم رگ دستمو میزنم یه مداد قرمز رژی برداشتم یه خط انداختم نمایشی ....اومد دید زد تو سرشو ...

تازه ابم اوردی براش😂😂😂😂😂

2706