2737
2734

تعریف کنید یکم بخندیم

اول خودم یه بار با شوهرم دعوام شد دو بسته قرص برداشتم گفتم اینارو میخورم خودمو میکشم😢

دوییدم رفتم تو اتاق شوهرمم باور کرد تا اومد جلومو بگیره درو بستم بعد رفتم قرصارو گذاشتم رو میز گرفتم خوابیدم😂

اونم پشت در داشت بال بال میرد 😂😂

تازه قرصایم دو بسته استامینوفن بود😐😂😂😂

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره با خانوادش...میخواستن کتکم بزنن

اوااااا چرا

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
عزیزم میگم بد نیست یه تست بازیگری بدی🤭🤭🤭

😂😂😂😂

2738

من نه اما یه زن دایی دارم یعنی جوری اینکارو میکنه که آدم دست و پاشو گم میکنه.

البته چندسال با همین کارا از ما دور شده و حیف...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
بعد چی شد؟

هیچی هیی در میزد درو واکردم گفتم چیه گف قرصارو نخور باسع

منم هیچی نگفتم رفت😐

من شوهرم خونه نبود بحثمون شد تلفنی گفتم خودم میکشم به بچهام سپردم تلفنش جواب بدن بگن مامان تو اتاق درو هم بسته اونم زنگ میزد برو صبحانه بخور اینکارا چیه خلاصه کلی ترسید 

شوهرم قلبش مریضه به ما هم جلسه خواستگاری نگفتن بعد که حالش بد شد مادر شوهرم میگف طلاقتو بگیر منم چاق ...

😂😂😂😂😂

من نه خندم میگیره😂😂ولی جاریم همیشه وقتی توی جمع شوهرش بهش توجه نمیکنه یا میخاد ی کاری کنه ک همه بفهمن شوهرش چقد دوسش داره خودشو میزنه ب نفس تنگی بعد چندین بارشده میبرنش دکتر دکتر میگه حالا ک نمیتونی حرف بزنی آمپول میزنم کف پات اونم حرف میزنه میان خونه😶یسری خودم باهاش بودم😂

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
شوهرم قلبش مریضه به ما هم جلسه خواستگاری نگفتن بعد که حالش بد شد مادر شوهرم میگف طلاقتو بگیر منم چاق ...

وای  چاقو رو گذاشته بودی رو کجات😂

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.
2706