2737
2734

ابلیمو که بدتر بالا نمیاری

اب گرم بهش بده دو سه لیوان

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دست بکنه تو حلقش دیگه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738
ابلیمو که بدتر بالا نمیاری اب گرم بهش بده دو سه لیوان

آخه دو لیوان بزرگ شیر کاکائو خورده به کاکایو هم حساسه حالشو بد می‌کنه آبلیمو میگن بخوری اگه مسموم شده باشی بالا میاری 

عرق پونه داری؟؟؟بگو بو بکشه یا دست کنه ته حلقش چند بار ک اینکارو کنه زود ب گلوش بیاره بالا میاره

ندارم

دست می‌کنه نمیتونه بالا بیاره خیلی شل و وله 🙄

الآنم جلوی در دستشویی دراز کشیده فشارشو گرفتم دوازده روی هشت بود از منم سالم تره نمی‌دونم چون قهریم داره تمارض می‌کنه یا واقعا حالش بده

آخه دو لیوان بزرگ شیر کاکائو خورده به کاکایو هم حساسه حالشو بد می‌کنه آبلیمو میگن بخوری اگه مسموم شد ...

نه عزیزم من این نشنیدم از قدیمم به کسی که مسموم شده اب گرم میدن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
دست بکنه تو حلقش دیگه

نمی‌دونم واقعا حالش بده یا تمارضه جز این یه راه حل دیگه بگید واقعا عملی باشه دست می‌کنه توی حلقش بالا نمیاره منم البته همینجوری ام باید به یه چیز حال به هم زن فکر کنم تا بالا بیارم دست کنم بالا نمیاد

ای جاااان تا میتونی نازشو بخر طفلی.مشروب نخورده البته ببخشید ها چون گفتی شل و وله

نه کلا میگم نسبت به درد و مریضی شله من الان خودم سه هفته ست فشارم بخاطر عفونتی که توی خونمه 9 هست اینجوری نمیکنم 

2706