2726
عنوان

درمان التهاب روده

278 بازدید | 10 پست

زخم معده 

درد شکم

ورم شکم

هرازگاهی یبوست 

هرازگاهی اسهال خیلی کم

تنگ نفس

سوالم اینه

1_برای درمان التهاب روده. باید کرد؟

2_علتش. چه میتونه باشه؟

3_برای درمانش. چه دکتری باید رفت؟؟

لطفا  کل پست هایی ک گذاشتم حذف کنید و دلیت دائمی اکانت بنده از شما خواستارم. این پیج بنده از طریق همین سایت غیر فعال شد 
هر روز یه حبه سیر بخور صبح ها

سیر خام؟قورت بدم؟آخه زخم معده دارم

لطفا  کل پست هایی ک گذاشتم حذف کنید و دلیت دائمی اکانت بنده از شما خواستارم. این پیج بنده از طریق همین سایت غیر فعال شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیر خام؟قورت بدم؟آخه زخم معده دارم

زخم معده داری همراه با صبحانه بخور.مثلا با نون و پنیر.تره سیر خام.کم‌بخور ولی هر روز بخور.ررای زخم معده شنیدم شیر الاغ خیلی خوبه اگر بتونی میدا کنی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728
زخم معده داری همراه با صبحانه بخور.مثلا با نون و پنیر.تره سیر خام.کم‌بخور ولی هر روز بخور.ررای زخم م ...

ممنونم عزیزم

زردچوبه برای التهاب خیلی خوبه.. تو آب بریز یا شیر

ممنونم عزیزم

باید دکتر گوارش بری بعضیشون کورتون درمانی می کنن واسه التهاب

ممنونم