2733
2734
عنوان

اونایی که رژیم میگیرن تااخرعمرپفک وماکارانی نمیخورن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 75 پست
یعنی من الان ازوزنه ایده آلم ده کیلوکمترم چقدرمیتونم بخورم اخه خسته شدم هرروزباکالری شماری کارمیکنم ...

من با مانکن...هدف که بزاری خودش میزان کرب و ...رو حساب میکنه در حدی که مجازی میتونی بخوری.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میخورم ماگارونی که کلا مشکل نداره هر لیوانش ۲۸۰ کالری با ی لیوان کامل سیر میشی  پفک و بست ...

یعنی توهم کالریشماری میکنی یعنی هروقت بخایی اینارامیخوری وفقط به کالری توجه داری یاکربوشم مهمه؟

خب همینکارامیکنم اماهمش میگن کربوهیدرات بایدکم باشه واین باعث شده کالریم خیلی بیادپایین وهمش لاغرترو ...

وسواس گرفتی خیلی کار بدی میکنی 

این طوری به بدنت صدمه میزنی 

همه چیز بخور ولی به اندازه 

میتونی کالری شماری کنی 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
من که میخورم. رژیم کالری بگیر تا هرچی دوستداری بخوری

رژیم کالری گرفتم امایه قسمتی مربوط به کربوهیدرات میگن بایدکم باشه وایناخسه شدم ینی نمیشه فقط به میزان کالری توجه کردولاغرموندشماچی فقط به کالری توجه داریداندامتون خوب شده؟

2738

من لاغرم ولی پفک خیلی وقته نخوردم. ماکارانی هم ماهی یه بار میخورم مگه چی هستن اینا. خصوصا پفک نه خوشمزه است نه مفید

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
یعنی توهم کالریشماری میکنی یعنی هروقت بخایی اینارامیخوری وفقط به کالری توجه داری یاکربوشم مهمه؟

من با کرب نمیگیرم ازش اطلاعی ندارم ولی ماهی یکبار میخورم کالریش هم حساب میکنم

مثلا دیروز از صبح فقط دوتا تخم مرغ ابپز و سه تا خرما خوردم ناهار هم سوپ سبزیجات بدون گوشت

گه شب کیک خامه ای و بستنی سنتی بخورم 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
واقعایعنی میشه دوهفته یبارچیزایی مثل پفک وبستنی بخورم

اره عزیزم ولی زیاده روی نکنی همون دو هفته یه بارم

مثلا این سری پفک بخور،دو هفته دیگه بستنی بخور،دو هفته بعد چیپس،نه اینکه همه رو توی یک روز بخوری

لیوان فرانسوی کدوماس؟من تندی خیلی خیلی زیادمیخورم خوبه دیگه هوم

لیوان دسته دار تو همه خونه ها هست دیگه....

فلفل قرمز با همه غداهات بخور خوبه برای لاغری...

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.
من با مانکن...هدف که بزاری خودش میزان کرب و ...رو حساب میکنه در حدی که مجازی میتونی بخوری.

خب درچه حدی مجازمثلاتوتاچه عددی میخوری من تونت زدم اومد۱۴۴ولی میگن بایدزیر۱۰۰باشه بنظرت اگه به اندازه۱۴۴بخورم خوبه یانه

2706