2737
2734
عنوان

یه اتفاق جالب افتاده واسم

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگران مباش همیشه اون چیزایی که میخوایم به صلاحمون نیست  من این تجربه کردم و الان واقعا خوشحالم ...

کاش میون این همه نشدن یبار میشد فقط...بله منم تجربه کردم

2728
کاش میون این همه نشدن یبار میشد فقط...بله منم تجربه کردم

انشالله میشه نگران نباش باید ادم خوبی سرراهت باشه که خوشبختت کنه تا اتفاق بیفته 

خدا پشت و پناه شماست نمیزاره اذیت شی،،اسن سختی های تا الانم بخاطر کله شقی خودمون بوده

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
انشالله میشه نگران نباش باید ادم خوبی سرراهت باشه که خوشبختت کنه تا اتفاق بیفته  خدا پشت و پنا ...

بله درسته؛برای همین اینقد چشمم ترسیده که اصن نمیخام بااین ادامه بدم 

2738
بله درسته؛برای همین اینقد چشمم ترسیده که اصن نمیخام بااین ادامه بدم 

نگران نباش، فقط دل نبند تا روز خواستگاری

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
صد در صد بهت دروغ گفته که دلت زو به دست بیاره  وقتی بهش وابسته بشی، حقیقت رو بهت میگه  ...

یادم رف بگم؛فرساد؛اصن اون گیج بود من رفتم فضولی توی پیجش فمیدم بش گفتم 

یادم رف بگم؛فرساد؛اصن اون گیج بود من رفتم فضولی توی پیجش فمیدم بش گفتم 

عکس کارت ملیش رو فرستاده؟ تاریخ تولدش با تاریخ تولد تو یکی بوده؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟ 

من گفتم چند روز دیگه بهت پیام میده، من اصغرم اسمم شاهرخ نیست، 32 سالمه، یه بار ازدواج کردم و طلاق گرفتم، یه بچه دارم، دنبال مادر براش میگردم 

عکس کارت ملیش رو فرستاده؟ تاریخ تولدش با تاریخ تولد تو یکی بوده؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟  من گ ...

خودمونم شوکیم؛اره یکیه یکی بود؛پستای تولدشم 4ژانویه ینی همون 14دی؛

خودمونم شوکیم؛اره یکیه یکی بود؛پستای تولدشم 4ژانویه ینی همون 14دی؛

عجیبه 😐😐😐

2 نفر بهم علاقه‌مند شدن که تاریخ تولدشون یکیه 

تاریخ ازدواج تون هم بذارید 14 دی که تولد و سالگرد ازدواج تو یه روز باشه 

2706