2733
2734
عنوان

یه اتفاق جالب افتاده واسم

940 بازدید | 53 پست

من با یکی اشنا شدم یک ماهه توی اینستاگرام که از پستاش و حرف زدنامون فمیدیم روز ماه سال تولدمون یکیه جفتمون چپ دستیم یا وقتی بش فک میکنم پیام میده یا همزمان ی جمله رو میگیم از بعضی پیجا که تحقیق میکنن راجب جفت روحی پرسیدم میگن که اعداد تاریخ تولدیکسان یکی از نشونه هاس حس خوبی بش دارم زود باش اخت گرفتم اما میخام رهاکنم این حسو چون هم سنش کمه مث خودم 23سالشه هم خوشتیپ و پولداره و مطمئنم که موندنی نی و نمیخام شکست بخورم چون من چنساله دور عشقو خط کشیدم بنظرتون همه اینا اتفاقیه؟یا واقعا نیمه گمشدس

از کی عاشق شدی که چند ساله دور هشقو خط کشیدی؟

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشید نمیخوام تاپیک منحرف بشه

ولی مگه از کی شروع کردی که توی ۲۳ سالگی چند ساله دور عشقو خط کشیدی؟؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

اگ بهش اعتماد داری شرایطشم خوبه بگو بیان با خانواده نامزد کنید

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2738

تاحالا عتشق شدی که دور عاشقی خط کشیدی؟؟

وابسته شنو ولی رک بگم پاچه طرف هم نگیر😂بزار اگر میخواد بیاد جلو

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
میتونی فک کنی سرکاری و ایشون یه آشناست و همینجوری پی ام داده مگر اینکه عکس داده باشه

بابا بخدا فیک نی اکانتش محل کارشو پیجشو شمارشو همه چیشو دارم😂

2706