2733
2734
عنوان

در مورد زن....

153 بازدید | 8 پست

سه چیز، زن را قلبا شاد می کند

۱- وقتی مورد احترام همه باشد ۲- وقتی اولین بار مادر شود.  ۳- وقتی از لحاظ مالی وابسته نباشد.  

سه چیز زن را به گریه می اندازد

۱- حرفی که احساسش را جریحه دار کند.  ۲- از دست دادن کسیکه دوست دارد.  ۳- مرور خاطرات خوبی که از دست داده.    

سه چیز که زن به آنها نیاز دارد

۱- احترام ۲- تایید شدن،  ۳- زمان برای رسیدگی به ظاهرش.  

سه چیز که زن را نابود میکند

۱- تعریف و تمجید همسرش، از زنی دیگر

۲- مبهم بودن آینده اش

۳- ازدست دادن پدر و مادر، همسرو فرزندش...  

سه چیز که زن به آنها افتخار می کند

۱- عاطفه اش ۲- اصل و نصبش.  ۳- نجابتش

سه چیز که زن را وادار می کند از زندگی شما، برود

۱- خیانت  ۲- عیب جویی از او.  ۳- عدم احساس امنیت    

و فقط یک چیز راز یک زن را فاش می کند

نگاهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چند روز پیش توی یه تاپیکی یه خانم از این شکایت داشت که با دوتا بچه و ۲۰سال سن نمیشه واسه خودم وقت بذارم ،من یه کلمه گفتم خب ازدواج به اون زودی و فوری دوتا بچه اوردن خب فرصت خیلی چیزا رو ازت گرفته،ولی در عین حال راهکارم بهش دادم

خدای من که چقدر از یه سری اعضای سایت حرف شنیدم،شنیدم،شنیدم،که به تو چه و دلش میخواد،گفتم من میگم هرچیزی به وقتش،حالا به جای ۱۷ ،۲۷سالگی مادر بشیم چه اشکال داره بریم دنبال یه سری اموزشها و مهارتها،ولی همچنان حرف بود که بار من میشد،البته خب یه سری هم موافق نظرم بودن ولی بعضیا

نمیخوان بفهمن زن زاده نشده فقط واسه خدمت به بقیه،خودشم انسانه ،علایقی داره،توجه و درک شدن لازم داره