2737
2734

مادر پدر اون میگن تو عروس غریبه هستی فامیل نیستی

طلاق بگیری بیشتر پولشو خرج ماها میکنه

مادر پدر منم میگن مهریه ت ۱ میلیارد و نیمه خونه ماشین گیرت میاد ...

اما شوهرم باور نمیکنه که بین اون و برادرش فرق می ذارن چون پولداره .میگه چون من پسر خوبیم 

اما همه می دونن و میگن باین خاطره

نمیدونم چطور به شوهرم بفهمانم

مادرشوهرم هی ازش میپرسه برنج چن خریدی مرغ چن خریدی جگر گوسفندی گرفتی یا مرغ شلوار چن خریدی

و به من میگه ازش جدا شو 

شوهر من بر علیه من بد کرده.ما این جور نبودیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی خودت خیلی منزه هستی اونا خیلی بدن ؟ عجب

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 

درست متوجه شدم والدینت میگن طلاق بگیر پول گریت بیاد؟

مادرهمسرتم واضح میگه طلاق بگیر جلو شوهرت و بعد همسرت هم میگه بخاطر اینکه من پسر خوبی ام اینو میگه!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738
یعنی خودت خیلی منزه هستی اونا خیلی بدن ؟ عجب

خب من اومد خواستگاریم پول و ماشبن کار نداشت

قرار شد صبوری کنم و باش شهرای بد و کوچک برم 

تا وضع اوکی بشه

حالا بعد یه بچه اذیتم میکنن اول ازدواج که نگفتن قراره این جوری باشه ‌

چقدر مزخرفن خانواده هاتون ببخشید

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
کی شوهرم درامد بالا داره و به اونا ماهی ۲ کمک میکنه اما اونا دوست دارن پسرشون طلاقم بده تا بیشتر ه ...

خوب پس ملک و املاک نداره ب پدر و مادرت بگو اون مهریه رو اقساط میکنن و شاید با این گرونی سکه ماهی یه سکه پارسیانم نشه.... خیلی ها الان مهریشون مثلا دو هزار تا سکه هست میرن به طرف بخواهد طلاق بگیره انقدر میدن؟؟؟؟اشتباه متوجه شدی

ما با هم اوکی بودیم رفتیم خونه پدر مادرش فامیلاش برگشتنی کارمون به طلاق کشید  دعوا راه انداخ ...

اگر میبینی شوهرت طرفت نیس بهش بگو خوب برو درخواست طلاق بده

بزار خودش بره درخواست بده تو نرو

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2706