2703
2553

از وقتی برگشتم ب خونه همیشه دعوا داره ب همه چیم گیر میده من سعی کردم ادم بیخیالی بشم و اصلا حرص الکی بخاطر حرفاش نخورم ولی این همش دنبال دعواست بهنونه های مختلف جور میکنه واسه قهر دیشب اومده میگه مغازه داری ک همیشه ازش خرید میکردیم بهم گفته زنت اومده گفته من دیگه از تو قرضی نمیبرم هر وقت میام اینجا کارت میکشم ولی من همچین حرفی نزدم حالا از دیشب بهم گفت میزنم دهنتو خرد میکنم گفتم تو بیخود میکنی بی دلیل منو بزنی حالا هم جاشو جم کرده رفته توی اتاق دیگه خوابیده درم قفل کرده منم محلش ندادم 

الان طلاق بهتر بود واسه بچت یا هرروز جنگ و دعوا دیدن🤐

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم وقتی از پس مخارجشون بر نیام چکار میتونم بکنم ی پسر شیش ساله و ی دختر 3ساله رو

از لحاظ روحی گفتم

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
2714
عزیزم وقتی از پس مخارجشون بر نیام چکار میتونم بکنم ی پسر شیش ساله و ی دختر 3ساله رو

جواب بده اسی

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
برخوردت خوب نبوده

هرچی بهش گفتم من اینو نگفتم گفت رفیقته چطور نگفتی میری خودتو چس میکنی براش گفتم من بیزارم از قیافه اش گفت اره معلومه شما باشی حرصت نمیگیره؟

عزیزم بفکرطلاق نباش ک آدم تنهایی بادوبچه پیرمیشه ازغصه سعی کن یکماه مهربون وبالبخندباهاش صحبت کنی اونم مطمئن باش کم کم رفتارش تغییرمیکنه بنظرم فقط داره لج میکنه

🍉🍉🍉🍉🍉
2706