2737
2734
عنوان

موندم هدف شوهرم چیه از این رفتار!!!!!

557 بازدید | 12 پست

خانوادم پیش شوهرم همش سعی دارن منو تحقیر کنن ، حالا به هر شکلی شده ، بارها ازشون خواهش کردم پیش شوهرم حداقل رو نکنن چه خانواده ی بی شخصیت و درواقع وحشی هستیم ، ولی همش به کار خودشونن ، حتی پیش شوهرم منو کتک زدن ، از خونه بیرون کردن و .....من کلا رابطمو قطع کردم و دیگه نه رفت و امد میکنم نه ارتباط دارم ، ولی وقتی شوهرم میاد ، با اینکه دیده بهم بی احترامی و بی حرمتی شده ، باز میگه بریم خونه ی پدرت ! یا زنگ بزن از برادرت (همون که کتکم زده)فلان چیزو بپرس ! منم نمیکنم! نمیتونم بفهم چه هدف و نیتی داره از این کار! جالب اینجاست ، به میل خودم برم یا باهاشون رابطه داشته باشم، اخم میکنه !!!!!یا ساز مخالف میزنه !!!!

در مورد خانواده ی خودشم اینطوره ! مثلا پارسال میرفتیم مسافرت ، رفتیم برای خداحافظی،با شوهرم بغل و بوسه و حسابی تحویل گرفتن! من که رفتم روبوسی عقب کشیدن ، دستاشونو تو جیب گذاشتن  ،و حتی جواب خدافظیمو ندادن! ولی شوهرم تو راه همش میگفت زنگ بزن بابام فلان چیزو بپرس ، زنگ بزن مامانم فلان چیزو بپرس!!!! یا داشتم دفتر بیمه میزدم ، بابای شوهرم آشنای نقاش و بنا زیاد داره ، شوهرم زنگ زد ازش بپرسه ، تا فهمید واسه دفتره منه ، گفت کار نمیکنن، یا از خواهرش کاری خواست انجام بده در رابطه با دفتر من ، نکرد! در حالیکه همون کارو برا شوهرم همیشه انجام میده ! باز شوهرم عین خیالش نشد ، فرداش بهم گفت ، بابام ناخوش احواله ، زنگش بزن حالشو بپرس!!!! 

اینجوری هم من کوچیک و بی ارزش میشم ، هم اونا پرروتر ، میفهمن هر بی احترامی کنن ، باز عین چی نمیفهمیم ! 

نمیدونم شوهرم چرا ارزشی قایل نیست برام ! حس میکنم از تحقیر شدن من لذت میبره !

شجریان خدا بیامرز 😶

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شجریان خدا بیامرز 😶

بعد خاشقچی 

..............

😔

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

منم با چیزی که خودت گفتی موافقم.حس میکنم تا یکی تحقیرت میکنه تازه بدتر خوشحال میشه و برا همین میگه زنگ بزن که بدتر تحقیرت کنن.

عجب ادم نچسبیه.اه حالم بهم خورد.عوضی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

عزیزم منم همیشه فکر می کردم دیگران چقدر در حقم ظلم می کنن تا این پیامو  جایی دیدم

هر آنچه لازم است در مورد خودمان بدانیم در رابطه‌هایمان با دیگران دیده میشود.
کافی‌ست با دقت به خودمان در رابطه‌هایمان نگاه کنیم نه به رفتارهای دیگران.
#پونه_مقیمی

2738
به نظرت خودت مشکلی نداری که همه باهات بدن حتی خانواده ی خودت؟؟؟؟

مشکلم اینه شانس ندارم ، وگرنه بدی نکردم به هیچکس 

از طرفی شوهرم پول خرج میکنه برا خانوادش، یعنی در واقع خرج زندگیشونو میده ! بخاط همین تحویلش میگیرن