2726

چند وقت پیش با یکی از دوستام که رفته شفیلد دکتری بخونه حرف میزدم 

حرف سر ویتامین سی و قرص های تقویت ایمنی بدن و ویتامین ها بچه ها شد 

دیدم که اون خیلی راحت خرید می‌کنه 

بهم گفت میخوای برات بفرستم 

گفتم مگه میشه ؟

گفت آره بابا ، ما داریم چند وقتیه یه سری جنس‌هایی که تخفیف خورده رو خرید میکنیم و با پست  می‌فرستیم ایران 

از لباس و کفش مارک و برند بگیر تا مکمل و ویتامین . یه جورایی خرج زندگی رو دارم با سود خیلی کمی که روی اجناس ارسالی میگیرم و قیمتی که کسی نمیتونه به ایرانیا پیشنهاد بده در میارم

خیلی خوشحال شدم و چندتا چیز سفارش دادم 

یه کاپشن برای دختر ۴  ساله ام 

یه کتونی ریباک برای خودم (آخه حراج خورده بود)

وچندتا قرص و ویتامین، از C  بگیر تا شربت haliborange و wellkids برای بچه ها حتی فرص های تقویت ایمنی بدن🤩

چیزهایی که وقتی من تو نت گشتم حتی نبود یا اگرم بود قیمتش خیلی بالاتر بود و تازه به اصل بودنش هم گاها شک داشتم

خلاصه تو اوج این کرونایی ویتامینها و مکملهایی که سفارش داده بودم و به دستم رسید و کل خونه استفاده میکنیم و خیالمون کمی راحته 

گفتم یه تاپیک بزنم شاید کسی به این چیزا احتیاج داشته باشه و اون دوستم هم کاسبیش کمی رونق بگیره

مشکوکه  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کاپشن میخام 

دلم برات تنگه مادر کاش بودی تا سرم رو روی شونه هات میذاشتم و زار زار گریه میکردم . بعد از رفتنت دیگه هیچ کس نگرانم نشد نگرانه دیر اومدنام  زود رفتنام نگران غذا نخوردنم ...کاش بودی.
2728
😦😦چرا 

واقعا نمی دونی ؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
واقعا نمی دونی ؟

😞😞😞😞شاید ارزون بوده . 

اسی مواظب خودت باش 😱😱😱😲😲😲😲

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
کاپشن و لباس که هیچ ولی دارو  ب هیچ وجه تخفیف و حراج نمیذارن مگه اینکه تاریخش گذشته یا نزدیک ...

دقیقا   

اونم تو این اوضاع 

به داروخونه ها سر زدین؟

تمام قفسه هاشون خالیه😐😐😐

اوضاع دارو وحشتناکه

منم ایران که بودم همینکارو میکردم اغلب مولتی ویتامی سفارش میدا م برام بیارن 

مگه الان کجایی

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

خودمم اول کمی عجیب بود که تخفیف روی دارو 

ولی وقتی برام خرید میکرد گفت 

مثلا اگر دوتا wellkids بخری سومی رو رایگان میده 

یا برای ویتامین c گفت میرم از استور میخرم که معمولا sale میزاره

یا ریباک رو برام از وب‌سایتش با تخفیف ۴٠ درصد خرید و فرستاد 

2706