2733
2734

خود شوهرم دو هفته هستش  تو خونست چون کرونا گرفته حالا خوب شده دوباره مامانشم گرفته 

کل هفته پیش رو شوهرم هی بردش اوردش دکتر 

با اینکه دوتا داداش دیگه هم داره

دیشب بهش گفتم بزار سی تی اسکن رو یکی از داداشات فردا ببرن اونم زنگ زد گفت فردا مامانو ببرید سی تی اسکن 

دوباره امروز صبح زنگ زدن بیا مامانو ببر 

با اینکه ماددشوهرم تو روستا هستش و مامرکز شهریم و اون دوتای دیگه هم پیش مادرشوهرم هستن و ماشینم دارن ولی با پرویی تمام زنگ زدن به شوهز من که ماشینم نداره باید چند تا ماشین سوار بشه بره بیارتش با ماشین برادرشوهر  دوباره برش گردونه دوباره بدون ماشین برگرده 

این شوهر ساده منم گفت باشه و رفت اعصابم خورده 😭

دیشب باهاش حرف زدم گفتم بزار ۱۰ بار تو بردی یبارم اونا ببرن 

گفت بزارم مامانم بمیره شاید اون تو بیغیرت نخوان مامانو ببرن همیشه خدا خودشو بیشتر از وظیفش دخالت میده هیچکس هم قدرشو نمیدونه 

مادرشوهرم همیشه طرف برادرشوهرام هستش هیچ وقت سمت ما نبوده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اعصاب ماروهم ریختی به هم

یعنی می خوام همشون بمیرن انقدر که پرو هستن

بخدا باورت میشه یه مسیر  یه روز داخل هفته پیش  ۸ بار شوهر من رفت و اومد 

یکبار نگفتن بزار یبار ما مامان رو ببریم 

از این حرصم میاد هیچکودرمشون حتی خود مادرشوهرمم یکبار دست مارو نگرفت کل سربازی شوهرم یه هزاری نذاشتن کف دستش اصلا نگفتن تو چی داری تو خونه حالا کارش جور شده هی زنگ میزنن بیا این کارو کن اون کارو کن 

عزیزم شما چرا ناراحتی.اونی که سختی میکشه شوهرته.بزا بره.خلایق هرچه لایق

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دیگه شده وطبقه شوهر استارتر

اگه جلوشو نگیرن کلا بعدا میشه پرستار‌ش

البته این یه قصبه ببین خود استارتر و شوهرش و  خونواده شوهر

من دخالت نمیکنم🙂🙂🙂🙂🙂 چون تغییر دادن این شوهر و اون خونواده کار خیلی سختیه و حتی نمیدونم بااین کار درسته یا نه و یا با این سختی تغییر دادن اونا نتیجه مثبتی داشته باشه یا منفی، چون ممکنه زندگی این دو تا رو بهت بزنن

2738

اخه میشه وظیفش بیچاره میشیم همش دیگه می خوان زنگ بزنن منه بیچاره دو هفته مریض داری کردم که خوب بشه نه خواهراش نه برادراش هیچکدوم زنگ نزدن حالشو بپرسن ولی الان که خوب شده تند تند زنگ میزنن 

دیشب باهاش حرف زدم گفتم بزار ۱۰ بار تو بردی یبارم اونا ببرن  گفت بزارم مامانم بمیره شاید اون ت ...

خوب شوهرت کلی سختی داره میکشه واسه اینکار شما دیگر فشار بهش نیار

اینجوری نگو

مجردی؟

من اینقدر سختی کشیدن همسرم برام اهمیت داره که نگو

یعنی در همه حال اصلا دلم نمیخواد ناراحت بشه یا خسته و اذیت بشه.

حتما استارتر هم همینه اخلاقش

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
دیشب باهاش حرف زدم گفتم بزار ۱۰ بار تو بردی یبارم اونا ببرن  گفت بزارم مامانم بمیره شاید اون ت ...

اگه زندگیت مختل نمیشه ولش کن هر کاری میخواد بکنه به قول او یکی خلایق هر چه لایق

تو هم سعی کن همین رو بگی و بگی خلایق هرچه لایق

چون ممکنه با اصرار زندگی خودت هم بهم بریزه

تغییر دادن اونا خیلی سخته چون احتمالا اونا سالهاست به این وضع عادت کردن

اینجوری نگو مجردی؟ من اینقدر سختی کشیدن همسرم برام اهمیت داره که نگو یعنی در همه حال اصلا دلم نمی ...

نه والا متاهلم.ولی به منم ربطی نداره.دلش میخواد از استراحت و تفریحش بزنه بره به خانوادش کمک کنه.شوهر خودم هرروز ۸ میره ۱۰ شب میاد یه جمعه خونس اونم ۶صبح زنگ میزنن بیا سر زمین.زبودن داره دیگه بگه نه.وقتی نمیگه پس خودشم راضیه.به من چه بره کار کنه😂

2706