2733
2739
عنوان

خانومای مذهبی

153 بازدید | 11 پست

برای نظم  گرفتن و اوکی شدن کارهایی که باید انجام بدیم چه دعایی خوبه؟

میگم برنامه ریزی و اینا رو میدونم جنبه ی معنوی شومیخوام

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
به نظرم رو نمازاول وقتتون کار کنید

آخی مرسی عزیزم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی دفتر چه بردار کارهای فردا را بنویس  و سعی کن انجام بدی 

مجردم ها  ولی اینطوری خودم ب کار هام میرسم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2731
ی دفتر چه بردار کارهای فردا را بنویس  و سعی کن انجام بدی  مجردم ها  ولی اینطوری خودم ...

شما حالت خوبه؟بهتری؟

من این  چیزا روم جواب نمیده

شما حالت خوبه؟بهتری؟  من این  چیزا روم جواب نمیده

ممنون شکر 

ببین آیت الکرسی بخون و

آهنگ خوب بزار بلند کن صداش را و ب کار هات برس 

وقتی رضایت داشته باشی حتما فردا بهتری خواهی ساخت 

یا حس رقابت .... 

اسی 😓😓😓همین  ها ب ذهنم بود 

برات 14 آیت الکرسی میخونم پاشو پاشو ی جمعه خوب بساز

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2738

نماز اول0 وقت خیلی برای منظم شدن کارهام تأثیر داره، بعد از نماز صبح تسبیحات حضرت زهرا به نیت برکت در وقت، واقعا فوق العاده ست، روزهای امتحانم حتما میخونم

تجربه ثابت کرده وقتی با خو‌ش اخلاقی صبح رو شروع کنم علاوه بر حال خوب خودم شوهرم و پسرم هم خیلی کمکم میکنن

و اینکه خواب اول صبح و ظهر و عصر تعطیییییییل فقط شبها زووود ميخوابم و بعد اذان صبح بیدارم، اگه خیلی خسته باشم نیم ساعت قبل اذان ظهر ميخوابم که میگن خواب قیلوله، اینطور واقعا حوصله خونه داری دارم

و اینکه همه کارهام رو مینویسم حتی ریز ترین هارو و بعد از انجام شون خط میزنم

ممنون شکر  ببین آیت الکرسی بخون و آهنگ خوب بزار بلند کن صداش را و ب کار هات برس  وقتی ر ...

عزیزم اتفاقایادم بود 

عزیزم تسبیحات حضرت زهرا خیلی خوبه برای اینکه کارها روی روال خودش بیفته و نماز اول وقت هم که عالیه تا با آرامش بعدش به کارهامون برسیم  

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
عزیزم تسبیحات حضرت زهرا خیلی خوبه برای اینکه کارها روی روال خودش بیفته و نماز اول وقت هم که عالیه تا ...

مرررررسی