2733
2734
عنوان

لعنت ب توکرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 35 پست

دیشب دخترم سرفه میکرد.ولی تب نداشت.ازترس داشتم میمردم .پاشدم یکم شربت دادم تاصبح بالاسرش نشستم همش چک میکردم ببینم تب داره یانه .خداروشکرندتشت .ب نظرتون سرماخورده نه ؟

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏
دیابت و فشار خون و اینا داشت؟ یا سالم بود؟

نه باباسالم بودبنده خدا

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما هم یه آشنا پدرش به خاطر کرونا مرد رفتن مراسم حالا داییش مجرده بازم رفتن مراسم

اخه چرامراسم میگیرن ۰☹

گلم علایمه اولیشو میگی .میدونم حالت بده اما داداشم انفلانزا گرفته میخوام کمکم کنی خداذروحه پدرتو شاد ...

عزیزدلم من همه علائم رو تو تاپیک ابتلا به کرونا و ... نوشتم

من خودمم مبتلا شدم ولی علائم بابام رو میگم.

سرش درد میکرد که لعنت به اون روز...

گفتم کروناس(یه جورایی به ذهنم رسید) و الکل اوروم واسه ضدعفونی و فراااار

مامانم گفت چیزی نیست پریناز ببین کنارش میشینم اگه گرفته منم میگیرم.

بابام سردرد و بعد سرفه شدید(تا یک هفته)،کم اشتهایی و تب و لرز داشت.

علایم خودم دقیق تره،من علایم کامل تری داشتم(تو تاپیکمه)

ممنونم عزیزم

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
عزیزدلم من همه علائم رو تو تاپیک ابتلا به کرونا و ... نوشتم من خودمم مبتلا شدم ولی علائم بابام رو م ...

مرسی میرم میبینم .داداشم رفت کوه روزه بعدش کلا کسل بود روره بعدش گلو درد و بدن درد و سر درد الان ۷ روزه میگذره ۴ روزه دکتر رفته درد بدن و سرش خوب شده اما گلوش نه دکتر گفت عفونت داره در ضمن سینوزیت داره هر سال این مواقع فعال میشه سرفه نداره تک و توک اونم روزی یکی دو تا تب و لرزم نداره اصلا بویایی و چشاییشم کم شده از بین نرفته یه کوچولو کم شده .خلط گلوم داره به نظرت کروناس؟؟؟؟

2738
اینجا کلا فکر میکنن کرونا برا بقیه هست نه برا خودشون

فقط اینجا نه، کلا همه فکر میکنن، کرونا برای مردمه، برای خودشون اتفاق نمیوفته، اونایی که تو تعطیلات بار و بندیل میبندن میرن شمال، میگن کار اداری داریم 

گلم علایمه اولیشو میگی .میدونم حالت بده اما داداشم انفلانزا گرفته میخوام کمکم کنی خداذروحه پدرتو شاد ...

علائم آنفولانزا و این ویروس منحوس شبیه به هم هست، سوزش و خارش گلو، سرفه، تب، بدن درد، استخوان درد، فقط تو آنفولانزا اسهال نمیشی

علائم آنفولانزا و این ویروس منحوس شبیه به هم هست، سوزش و خارش گلو، سرفه، تب، بدن درد، استخوان درد، ف ...

ایهال نیست داداشم حالشم خوبه خوبه خدارو هزاران بار شکر فقط خودشو قرنطینه کرده .بیرون نمیاد 

مرسی میرم میبینم .داداشم رفت کوه روزه بعدش کلا کسل بود روره بعدش گلو درد و بدن درد و سر درد الان ۷ ر ...

تا اونجایی که میدونم واسه اکثر افراد گلو درد تو روزای میانی شروع میشه عزیزم.

ولی تو هیچ سرماخوردگی یا... حس بویایی چشایی از بین نمیره و حتی اونقدر کم نمیشه که قابل تشخیص باشه.

منم دقیقا همین علایم رو داشتم،ایشالا چیزی نیست،

واسه احتیاط قرنطنینه باشید،اگر خدایی نکرده کرونا باشه هم خفیفه

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
2706