2737
2734
عزیزم مهربونم میدونم دلت الان خونه ناامید نشو ازرحمت خدا خودش بوقتش میده تو فقط تلاشتو بکن بقیشو بسپ ...

حالم بده خیلیم بده اشکم خشک نمیشه به خیلی چیزا راضی شدم که زندگیم پا بگیره حتی تخمک اهدایی گرفتم جای سالم تو تنم نمونده اینقدر آمپول زدم دیشب پدر و مادرم دیگه نتونستن جلو من خود داری کنن دوتایی زدن زیر گریه اشکای بابام داغونم کرد اشکاش تا زیر چونش میومد دستاش میلرزید شدم مایه عذابشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تخمک اهدایی .تنبلی داری

با تخمک‌های خودم‌جنین تشکیل نمیشد دو بار امتحان کردیم‌گفتن یکیتون اهدایی بگیرین یکی از فاکتورا عوض بشه بهتره طبق معمول من به عنوان یه زن فداکاری کردم و اهدایی گرفتم ولی تا جالا دو تا انتقال ناموفق داشتم😢

2728
حالم بده خیلیم بده اشکم خشک نمیشه به خیلی چیزا راضی شدم که زندگیم پا بگیره حتی تخمک اهدایی گرفتم جای ...

ای خدا دختر قوی باش توباناراحتیت اونارم ناراحت کردی گناه دارن بندهای خدا 😔یاد بابای خودم افتادم چندسال پیش مریض شد ی روز ک خونشون بودم تامراقبش باشم گفت بابا من انگار زودتراز بقیه میمیرم(دورازجونش) و بچه تورونمیبینم گریه کرد چنان شکستم ک هنوزم هنوزاروم نشدم ولی این استرس ها این ناراحتی هابرات مثل سم میمونه تواون تاپیک حتما باید بیای تا اروم بشی انقدرخانمابودن اونجا ک بچه دارشدن کلی جشن اینترنتی براشون گرفتیم😂بعدشم اطلاعاتت زیاد میشه 

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
با تخمک‌های خودم‌جنین تشکیل نمیشد دو بار امتحان کردیم‌گفتن یکیتون اهدایی بگیرین یکی از فاکتورا عوض ب ...

پس خیالت راحت خدا میخواد بچه خودت باشه .دوستم ۱۴ ساله باردار نمیشه فک کن ۱۴ سال به خاطره کاره شوهرش رفتن شمال گچ کاره بعد رفته یه سر پیشه ماما گفت همینطوری رفتم یه قرص گیاهی داده همون ماه بارداررشد گفت پریم عقب افتاده بی بی مثبت شده باور نکردم رفتم از دادم پیشه شوعرمم نگفتم با جواب ازمایش اومدم ...

2738
پس خیالت راحت خدا میخواد بچه خودت باشه .دوستم ۱۴ ساله باردار نمیشه فک کن ۱۴ سال به خاطره کاره شوهرش ...

آخه شوهرمم ضعیفه طبیعی نمیتونیم بچه دار بشیم فقط در حدیه که کار آی وی افو راه میندازه من‌کیشم اینجا دکتر درست و حسابی نداره همیشه تو راه تهرانم ولی تو شهر خودمون پیش ماما هم رفتم اتفاقا دارو گیاهی هم بهم داد یه شیاف سبز رنگ میگفتن خیلیا ازش جواب گرفتن ولی من‌نگرفتم ای خدا

آخه شوهرمم ضعیفه طبیعی نمیتونیم بچه دار بشیم فقط در حدیه که کار آی وی افو راه میندازه من‌کیشم اینجا ...

دوست منم شوهرش مشکل داشت بخدا .ولی شد .تو هم میشه تخمک اهدایی نگیر من که فوق العاده مخالفع تخمک اهداییم .

حتی از اونم جواب نگرفتم خاک تو سرم😔

من الان یه ساله اقدامم نشده نوشتن واسه عکس رنگی .اگرم حامله نشم کلا هزار سال تخمک اهدایی نمیگیرم میگم شوهرم بره زن بگیره .اینجوری شخصا راحترم تا تخمک اهدایی بجه م بزرگ شه بگم مادرت معلوم نیست تو تخمک اهدایی بودی .این نظره شخصه منه تظرات و عقاید با هم متفاوته عزیزممم .شاید بچه بیارم بزرگش کنم از بهزیستی شوهرم مخالفه اون عقیده منو نداره .اما تخمک یا اسپرم اهداییی عمرا نمیگیرم .شمام از ذحمتش نا امید نشو 

من الان یه ساله اقدامم نشده نوشتن واسه عکس رنگی .اگرم حامله نشم کلا هزار سال تخمک اهدایی نمیگیرم میگ ...

خدا نکنه هیچ وقت به جایی که من رسیدم برسی قرار نیست بچت بزرگ شده بفهمه از تخمک اهدایی بوده