2726
عنوان

کرونا با علائم پوستی

3861 بازدید | 11 پست

سلام... دخترم از جمعه روی دستش چند تا دونه ی ریز زد چون بدن الرژیکی داره زیاد اینجوری میشه و کاسنی میدم خوب میشه. اما اندفعه هی بدتر شد و شکل کهیر شد و خارش دار. دکتر بردم گفت الرژیه و کرونا اینجوری نیست ولی همون شب تب کرد. الان خارش نداره کهیرم کم شده ولی تبش قطع نمیشه. یه وقتایی بالای ۳۸ میشه. اصلا جایی هم نرفته و رفت و امدنداریم. ولی دلیل این تب تو این شرایط چی میتونه باشه. کسی تو اطرافیانش همچین موردی دیده ؟؟ 

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
زن همکارم اولش کهیر زد بعد تب و لرز گرفت  میتونه از علایمش باشه ولی لزوما بع معنای کرونا نیست& ...

علایم بعدیش چی بود؟ شدید شد و بستری شد؟

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله نباشه ولی باشه هم چیزی نیس ماهم داریم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728
علائمتون چیه؟ بیمارستان هم رفتید؟

تب و لرز کم تنگی نفس سرفه شد بدن درد سستی بدن

پدرمادرم بستری شدن  الان اواخرشیم داریم قرنطینمون تموم میکنیم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

سلام من کروناپوستی گرفتم چندتادونه قرمزرنگه کوچیک بوده باخارش شدیدبدن دردم داشتم اونم توناحیه دوکتف وگردن البته تب ولرزوسایرعلائم رونداشتم به نظرم بهتره یه متخصص ببرید